10 lieliski veidi, kā cilvēki reaģēja, uzzinot, ka otrā pusīte viņus krāpj: #7 – izcili!

axa

Nekas nesabojā attiecības tik ļoti kā neuzticība. Daudzi cilvēki savstarpēju uzticību un atdošanos tikai vienam otram un nevienam citam vērtē kā pašu galveno kritēriju, lai attiecības vispār varētu pastāvēt. 

Kas gan var būt sliktāk nekā uzzināt, ka tava mīļotā otrā pusīte, kurai pats esi bijis uzticīgs gan domās, gan darbos, tevi krāpj?

Ļoti daudzus šāds atklājums salauž. Taču šie 10 cilvēki nesāka raudāt un pārdzīvot, uzzinot, ka otrā pusīte krāpjas. Viņi rīkojās daudz gudrāk un prata panākt, ka otrs to pēc tam rūgti nožēlo.

Piedāvājam jums īsus 10 cilvēku stāstus par to, kā viņi rīkojušies un ko teikuši otrajai pusītei šajā skaudrajā situācijā.

Lasi vēl: Viņš krāpa sievu, bet pēc aiziešanas no mājām sieva īsteno burvīgu atriebības plānu – izcili!

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

2 komentāri

  1. Rihards
  2. Mārtiņš

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close