105 gadus vecs riteņbraucējs, kurš joprojām uzstāda rekordus, stāsta, kā arī TU vari labi novecot

3D0527F600000578-4208744-image-a-36_1486673023544

Lielākā daļa senioru, kuri sasniedz 100 gadu vecumu, uzskata sevi par laimīgiem cilvēkiem. Bet būt 105 gadus vecam un spēt pārvietoties ar velosipēdu, uzstādot pasaules rekordus, šķiet teju vai neiespējami.

Roberts Mārčends, franču riteņbraucējs-amatieris, pagājušajā mēnesī uzstādīja jaunu pasaules rekordu kategorijā “seniori 105+”, vienas stundas laikā nobraucot ar velosipēdu aptuveni 22 kilometrus.

Diemžēl šogad vīrietis nedaudz atpalika no 2014. gadā uzstādītā pasaules rekorda “senioriem 100+” kategorijā, tad viņam izdevās stundas laikā nobraukt 27 kilometrus.

Mārčends šobrīd ir aerobi izturīgāks par daudziem 50 gadus veciem cilvēkiem, liecina viņa fizioloģijas dati, izrādās, ka vīrietis novecojot sasniedz arvien labāku fiziskās sagatavotības līmeni.

Un viņa veselības veicināšanas noslēpumi ir visnotaļ vienkārši, kaut arī pārsteidzoši.

Lasi vēl: Šai 102 gadus vecajai sievietei ir neticams ilgdzīvošanas noslēpums!

Lai uzzinātu, kādi tie ir, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close