5 piecu minūšu paņēmieni, kā atbrīvoties no stresa – #3 noteikti jāņem vērā!

42-optimism

Mēs nemitīgi esam pakļauti dažādiem stresa izraisītājiem, taču tas, kā tie mūs ietekmē un kā mēs uz tiem reaģējam, ir tas, kas nosaka, ar kādām stresa sekām mums nāksies saskarties.

Svarīgi ir iemācīties atpazīt stresorus un tikt ar tiem galā – ātri un nekavējoties.

Esam apkopojuši piecus piecu minūšu paņēmienus, kas palīdzēs tev ātri un efektīvi apkarot stresu:

Ieelpo svaigu gaisu

Kad esi stresa stāvoklī, tavas smadzenes darbojas pastiprināti un tām ir vajadzīgs skābeklis – tāpēc nereti stresa situācijās mēs sākam strauji elpot, un attiecīgi mums sāk ātrāk sisties sirds. Ja tev nav iespējas uz 5 minūtēm iziet ārā, tad vismaz atver logu savā darba vietā vai mājās, vai kādā citā vietā, kurā tu atrodies.

Ieteicams veikt lēnas un dziļas ieelpas – tu tā ne tikai nostabilizēsi sirdsdarbību un apgādāsi smadzenes ar skābekli, bet arī uzreiz jutīsies mierīgāks. Ir pamats domāt, ka smēķētāji nomierinās smēķējot tāpēc, ka viņi nostabilizē savu elpošanu, nevis ieelpoto vielu dēļ.

Lasi vēl: Tu noteikti nezināji, cik bīstams ir pārāk liels stress – tas var novest līdz ļaunākajam!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt arī pārējos veidus, kā īsā laikā atbrīvoties no stresa!


 

Līdzīgi raksti

Viens komentārs

  1. Mārtiņš

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close