8 mobilā tālruņa lietošanas “baušļi”, kas jāzina ikvienam!

The-7-Deadly-Sins-of-SMS-Marketing-And-How-To-Avoid-Them

Mobilā telefona lietošanai mūsdienās tiek pievērsta īpaša uzmanība – tai pat ir sava etiķete. Ieskaties un uzzini, kādi ir šīs etiķetes 8 baušļi, kas jāzina ikvienam, kuri vēlas sevi parādīt no labākās puses.

Mobilie tālruņi mūsdienās ir kļuvuši par pasaulē visbiežāk izmantotajiem attālinātas saziņas līdzekļiem. Mēs esam kļuvuši pieejami 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, pateicoties (vai tieši pretēji) mobilajiem tālruņiem.

Lai mūs piesaistītu tos lietot arvien biežāk, tiem gadu gaitā ir parādījušās papildus funkcijas, kas tos padara par viedtālruņiem. Nav nekāds brīnums, ka ir izveidojusies etiķete, kas nosaka, kad vajadzētu un kad nevajadzētu lietot mobilos tālruņus, lai parādītu sevi no pareizās puses un izrādītu cieņu pret apkārtējiem.

Lasi vēl: Esiet uzmanīgi! Lūk, kādēļ guļot nav ieteicams blakus turēt viedtālruni

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt 8 mobilā tālruņa lietošanas baušļus!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close