Ārsti teica, ka bērnam viss ir kārtībā, bet mamma juta, ka tā nav: ŠAUSMAS, kas atklājās pēc tam!

2

Tas, ka tev ir slims bērns, sagādā pietiekami daudz stresa un uztraukumu, bet tu vari iedomāties, kā tas ir, ja ārsti saka, ka ar viņu viss ir kārtībā, ja skaidri zini, ka tā nav?

Kāda māte no Austrālijas kļuva arvien vairāk noraizējusies, kad redzēja, ka viņas meitas simptomi tikai pasliktinās, tomēr viņa atkal un atkal no slimnīcas tika sūtīta mājās.

Erina Millere aizveda savu 3 gadus veco meitu Hārperi uz slimnīcu pēc tam, kad pamanīja, ka uz meitenītes vēdera sāka parādīties čūlas. Tā kā māte pati bija medmāsa, viņa nosprieda, ka pie vainas ir vējbakas, tomēr tad, kad čūlas apvienojās, veidojot izsitumus, viņa nosprieda, ka meitai varētu būt sekundāra bakteriāla infekcija.

Ārsti izrakstīja antibiotikas un aizsūtīja mammu ar meitu mājās, tomēr nekas netika darīts, lai uzlabotu meitenes stāvokli.

Neticēsi, kas vēlāk atklājās!

Lasi vēl: Slimnīcas darbinieki atklāj šaušalīgākos atgadījumus darba laikā: 6 šokējoši stāsti

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kas meitenītei tika atklāts!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close