Ceļojošā foto izstāde “Radošā inženierija II”

Kopš 2018.gada oktobra pie skatītājiem savu ceļu sākusi ceļojošā foto izstāde “Radošā inženierija II”, viesojoties pašvaldībās, tirdzniecības centros, ministrijās, izglītības iestādēs. No 2019.gada 10.janvāra izstāde veselu mēnesi aplūkojama t/c “Sky&More”, Duntes ielā 19a, Rīga.

Izstādi veido 18 lielformāta planšetes ar fotostāstiem, kur atainoti iedvesmojoši un pārsteidzoši būvobjektu tapšanas mirkļi, kā arī gatavi objekti. Būvniecības ikdiena ir tikpat interesanta un vienlaicīgi sarežģīta kā labs teātra uzvedums, profesionālu speciālistu vadībā top visai sabiedrībai noderīgas būves – loģistikas parki, moli, tilti, baseini, ceļi, viesnīcas un citi objekti. Šī izstāde ir stāsts par aizkulisēm, kurās ir interesanti ielūkoties, taču ne vienmēr tas ir iespējams. Izstādes organizatori tajās ielūkojās un ar lielu prieku dalās atklāsmēs ar visu sabiedrību.

Izstādē eksponēti sekojoši objekti – Rīgas cirka fasādes rekonstrukcija, peldbaseinu būvniecība visā Latvijā, Ventspils Dienvidu mola atjaunošana, tramvaja līnijas un pieguļošās teritorijas kompleksā rekonstrukcija Liepājā, ceļu posma rekonstrukcija maršrutā Ventspils – Liepāja, tilta pār Gauju Siguldā pārbūve, biogāzu ražotņu būvniecība Latvijā un Igaunijā, unikāli un augstas meistarības koka darbi objektos visā Latvijā, “VGP Park Ķekava” būvniecība, komplicētā Mežaparka estrādes pārbūve, sarežģītas arhitektoniskās formas Wellton Riverside SPA Hotel būvniecība, dizaina vidusskolas “Saules skolas” jauno korpusu būvniecība Daugavpilī, atraktīvas arhitektūras apakšstacijas būvniecība Lapeņu ielā Rīgā, digitālās strūklakas izveide Ogrē, Valmieras stadiona un manēžas būvniecība, Ventspils mūzikas vidusskolas ar koncertzāli būvniecība, Alojas uzņēmējdarbības atbalsta centra – bibliotēkas “Sala” būvniecība.

Izstādes organizators biedrība “Building Design and Construction Council” (BDCC, www.buvniekupadome.lv), izstādes atbalstītāji uzņēmumi “CTB”, “YIT”, “BMGS”, “Abora”, “Fima”.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru