Esot atrasta sistēma, kas palielina izredzes laimēt loterijās

Līdz šim bijis ierasts, ka katrs, kurš vēlas piedalīties loterijā, to arī individuāli dara – vienkārši nopērkot loterijas biļeti. Ja spēlētājs vēlas iegūt lielākas izredzes uzvarēt loterijā, tad iegādājas divas biļetes. Bet ja tiešām vēlas uzvarēt, tad iegādājas 100 vai pat vairāk biļešu, kas ir ārkārtīgi dārgi un neizdevīgi.

Tā, piemēram, SuperBingo loteriju televīzijas izlozēs jau vairākkārt pamanīta kāda kundze. Lai nokļūtu studijā, ir jābūt biļetei, kurā ir atminēti vajadzīgie cipari. Studijā ir ap 20 cilvēku, un lai spēlētu studijas spēles ir jābūt vienam no trīs laimīgajiem, ko izlozē tur pat uz vietas. Lai tiktu pie Laimes rata izlozes, ir jātiek līdz studijas spēļu trešajam posmam, un uz Laimes rata jāuzgriež attiecīga iedaļa, lai laimētu ko vērtīgu.

Šīs sievietes veiksmes noslēpums meklējams viņas bagātībā, iespējams arī veiksmē. Sieviete var atļauties iegādāties vairāk kā simts biļešu vienā reizē, tā būtiski palielinot savas izredzes uzvarēt un nokļūt SuperBingo studijā. Tomēr ne visi var atļauties katru reizi iztērēt lielas naudas summas par vairākām loterijas biļetēm. Kā būtu, ja tiktu izdomāts veids kā iegādāties visas šīs biļetes par vienas biļetes cenu?

Loterijas sindikāts ir uzticama loterijas spēles sistēma, kurā tiek apvienoti vairāki cilvēki, un katrs no dalībniekiem iegādājas vienu biļeti. Spēlētājiem, kuri ir daļa no sindikāta sistēmas, ir lielākas priekšrocības laimēt nekā tiem, kas spēlē paši uz savu roku.

Sindikāta sistēmas mehānisms: katram spēlētājam sindikāta sistēmā tiek dots iepriekš noteikts ciparu kopums, no kura ir jāuzmin tikai viens cipars, lai iegūtu balvu. Izredzes laimēt balvu loterijā ir ārkārtīgi augstas – 1 pret 10. Jo vairāk cilvēku pievienojas sindikāta spēlei, jo lielākas iespējas laimēt. Protams, balvu nepieciešams vienlīdzīgi sadalīt starp sindikāta grupas locekļiem.

Labākā šīs sistēmas īpašība ir tāda, ka ikviens var piedalīties loterijā praktiski no jebkuras vietas pasaulē, kur ir atļautas loterijas spēles. Tikai nepieciešama pieeja internetam, lai veiksmīgi iegādātos biļeti.

Sindikāta sistēmas izmantošana ir viena no populārākajām un pēdējo gadu laikā visattīstītākā un izmantotākā. Arī saņemtie naudas laimesti netieši apliecina šīs sistēmas efektivitāti, kā arī iegūstot daudz lielākas izredzes laimēt, par to neizdodot pārāk lielu naudu.

Piedalīties loteriju izpēlēs kopā ar loteriju sindikātiem varat  reģistrējoties šeit.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru