Kā “iziet” no apkaunojošas situācijas? Mums ir atbilde!

Portrait of upset man covering his face with hand isolated on a

Mums ikvienam ir nācies nokļūt situācijā, kad vaigi piesarkst ne pa jokam. Vari jau pat droši vien iedomāties kādu apkaunojošu gadījumu no savas dzīves, kas vēl joprojām liek nokratīt galvu, ne tā? 

Mums ir zināms, ko darīt neērtā vai apkaunojošā situācijā, ja gribi no tās maksimāli labi “iziet” vai vismaz “izgrozīties”. Padarīt gadījumu par nebijušu nesanāks, bet vismaz būtiski uzlabosi situāciju.

Vai nu tas būtu kritiens pūļa priekšā vai nu rokasspiediena saņemšana apskāviena vietā, vai nu pāršaušana pār strīpu sarunās pie vakariņu galda – šis risinājums derēs visiem šiem gadījumiem. Ar piebildi, ka nebūsi aizskāris neviena jūtas – tad gan bez atvainošanās neiztikt.

Lasi vēl: Likumsargi pieķēra šo vīrieti ļoti apkaunojošā situācijā kopā ar manekena lelli

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kā iziet no apkaunojošas situācijas!


 

Līdzīgi raksti

Viens komentārs

  1. Sintija

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close