Lūk, cik drausmīgi dzīvo Honkongas nabadzīgie cilvēki t.s.”zārku kabīnēs” 1,5m² platībā (+FOTO)

Tā kā Honkongā ir 7,5 miljoni iedzīvotāju, kuru skaits arvien aug, un ļoti maz zemes, uz kuras vēl iespējams attīstīt infrastruktūru, iedzīvotāju izmitināšanas problēma ir samilzusi tik ļoti, ka par ierastu lietu kļuvušas t. s. “zārka kabīnes”. 

Šie drausmīgie būdas lieluma dzīvokļi tiek dēvēti par “apkaunojumu cilvēka pašcieņai”, tomēr aptuveni 200 000 cilvēkiem Honkongā tā ir vienīgā opcija.

“Todien es pārnācu mājās un raudāju,” stāsta Benijs Lams, fotogrāfs, kurš iemūžinājis necienīgos apstākļus šajos dzīvokļos. “Sākot no ēst gatavošanas līdz gulēšanai, visas aktivitātes jāveic neiespējami mazā platībā.”

Lai radītu šādas “zārka kabīnes”, dzīvokļi parasti tiek nelegāli sadalīti apmēram 1,5-12 m² lielos “apartamentos”. Kabīņu iemītnieki parasti dala arī neiedomājami šauru telpu, kurā apvienota virtuve un tualete.

Lasi vēl: Šis vīrs mīt viens uz pamestas salas jau 20 gadus: lūk, kāda ir viņa dzīve (+FOTO, VIDEO)

Vienas šādas kabīnes izīrēšana mēnesī izmaksā vidēji 300 eiro.

Piemēram, 63 gadus vecais Vongs Tat-Mings, kurš dzīvo no valsts pabalstiem, jo slimības dēļ bijis spiests pamest taksista amatu, mīt 2 m² izmēra kabīnē par 307 eiro mēnesī.

Apskati FOTO galeriju ar to, kādi ir vienkāršo ļaužu apraksti Hongongā – un tu jutīsies pateicīgs par savu dzīvesvietu!

Lai apskatītu galeriju, šķir nākamo lapu


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close