Neticami vienkārši un iedarbīgi veidi, kā uzlabot redzi – tev tas ir jāizmēģina!

Eye

Vai esi sācis pamanīt, ka paliek grūtāk saskatīt priekšmetu kontūras un salasīt tekstu no lielāka attāluma? Pienācis laiks trenēt redzi.

Kad pasliktinās redze, nav nepieciešams uzreiz iegādāties brilles, jo tās redzi var sabojāt vēl vairāk. Iespējams, ka tev ir nepieciešami tikai daži vingrinājumi, kurus pildot regulāri, tavas redzes asums uzlabosies.

Ja mēs bieži neizmantojam kādu muskuli, tas sāk palikt vājš, un gluži kā jebkuram citam ķermeņa muskulim, arī acs muskulim ir jātiek trenētam, lai tā nenotiktu. Tieši tādēļ mēs esam sagatavojuši lieliskus veidus, kā tu varēsi uzlabot savu redzi tikai ar dažu vienkāršu acu vingrinājumu palīdzību.

Atpūtini acis

Dienas laikā acīm ir nepieciešama atpūta. Ik pēc divām/trim stundām aizver tās uz dažām minūtēm. Tas palīdzēs tām relaksēties un atbrīvoties no saspringuma.

Lasi vēl: Interesantā gifā parādīts, kā mazuļa redze attīstās pirmā gada laikā: kas to būtu domājis!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu vēl citus vingrinājumus acīm!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close