Par šīs dāņu jaunietes galvu izsludināta miljons dolāru atlīdzība neticama iemesla dēļ

01

Džoanna Palani ir 23 gadus veca politikas studente no Dānijas. Un izrādās, ka par viņas galvu izsludināta 1 miljona dolāru liela atlīdzība.

Kāpēc? Tāpēc, ka, ticiet vai ne, Džoanna nogalinājusi vairāk nekā 100 ISIS karotāju, cīnoties Irākas un Sīrijas reģionos.

Džoanna, kurai pašai ir irāniešu-kurdu senči, piedzima bēgļu nometnē Ramadi pilsētā, Irākā. Viņa pirmo reizi izšāva no ieroča deviņu gadu vecumā, un viņai vēl nebija pat 20 gadu, kad 2014. gadā viņa pameta Kopenhāgenu, lai dotos uz Sīriju cīnīties pret ISIS. Džoanna cīnījās kopā ar citiem cilvēkiem, kuri bija ieradušies, lai nogalinātu ISIS kareivjus un atbrīvotu viņu gūstekņus. Džoanna palīdzēja atbrīvot mazas meitenes, kuras bija ieslodzītas kā seksa vergi.

Lasi vēl: Šī meitene lielījās ar pārtikušo dzīvi, bet patiesībā bija brutāla pedofila asistente un nogalināja bērnus

Lai uzzinātu vairāk par Džoannas šokējošo dzīvi un apskatītu attēlus ar viņas cīņām Irākā un Sīrijā, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close