Šī sadistiskā māte gadiem šaušalīgi spīdzināja 3 meitenes; Lūk kāpēc viņas neziņoja agrāk

SWNS-Caroline-Sharp

Sadistiska māte mērdēja badā un nežēlīgi izturējās pret trim meitenēm – vienai pat liekot dzert no tualetes poda.

Karolīna Šārpa (65) sešas nedēļas nav ļāvusi bērniem mazgāties, kā arī izturējās pret tiem kā pret vergiem, šāda informācija izskanējusi tiesas noklausīšanās laikā.

Mazajām meitenēm pārdzīvotais bijis īsts bērnības murgs, viņas bija tik izbadējušās, ka cēlās naktī, lai nozagtu ēdienu.

Šārpa atzinusies, ka vardarbīgi izturējusies pret bērniem no 1975. gada jūnija līdz 1991. gada jūnijam, un viņai par to piespriests divus gadus ilgs cietumsods. Prokurors Gordons Steibls tiesas laikā paskaidroja, ka Šārpa ir vienas meitenes māte, bet pārējām viņa ir pamāte. Divu meiteņu īstā māte nomirusi 1973. gadā.

Bērnu tiesību pārkāpumi varasiestāžu redzeslokā nonākuši 2015. gada martā, kad viena no meitenēm sazinājusies ar policiju.

Tagad visas trīs meitenes ir atklāti ir izstāstījušas par to, ko pieredzēja savā murgainajā bērnībā. Nav iespējams saprast, kā un kāpēc šī sieviete tā spējusi un gribējusi rīkoties.

Lasi vēl: Šī sieviete tika publiski spīdzināta 10 stundas, un tu to pat atbalstīsi!

Lai lasītu tālāk, kāda bija meiteņu dzīve un kas ar viņām notiks tagad, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

3 komentāri

  1. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/V9tJmz
  2. Dita
  3. meitene pēc 50

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close