Šo zēnu izslēdza no skolas, jo viņš izskatījās savādāk nekā pārējie! Bet viņš ir jāredz TAGAD!

capture1

Nekad neticēsi, kas šim zēnam ir uz muguras! Viņu apkārtējie sauc par Bruņurupuču puiku, jo muguras bruņveidīgais veidojums klāj gandrīz visu viņa muguru.

6 gadus vecais zēns no Kolumbijas ar tādu muguru dzīvo jau visu savu dzīvi. Viņš parasti savu muguru slēpj, lai viņu neuzskatītu par slimu. Miestā, kurā viņš dzīvo, vietējie uzskata, ka viņš ir nolādēts, jo ieņemts pilnmēness laikā – šis veidojums esot lāsta izpausme. Tāpat zēnu arī izslēdza no skolas, jo viņš izskatījās savādāks nekā pārējie!

Zēna ģimene ir diezgan trūcīga, tāpēc nevar atļauties vizīti pie ārsta, taču, uzzinot par zēnu, ārsts no Lielbritānijas devās uz Kolumbiju, lai izmeklētu zēnu. Tas, ko ārsts konstatēja, nevienam neienāktu pat prātā!

Lasi vēl: Sieva laiž pasaulē divpadsmito bērnu, bet nemūžam neuzminēsi, ko vēlas izdarīt vīrs!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kas ir šis veidojums uz zēna muguras!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close