“Tu pret meiteni, ar kuru viņš tevi krāpj” – tikai 1 no 10 vīriešiem saprot šīs ‘memes’ jēgu

Sievietes par šo ‘memi’ gardi smejas, jo viņas saprot par ko šeit iet runa, bet tikai 1 no 10 vīriešiem spēj saprast šīs ‘memes’ jēgu. Kā ir ar tevi – vai saproti? Ja tā, tad padalies un ieraksti komentārā savu atbildi!

Kāda 18 gadus veca studente Peitone Hika no ASV kļuva par virālu sensāciju pēc tam kā ievietoja vietnē Twitter sevis izveidotu ‘memi’, kur pie divām viņas frizūru fotogrāfijām frizētavā pierakstījusi: “tu pret meiteni, ar kuru viņš tevi krāpj”. Kā atklājās komentāros, visas sievietes uztvēra korelāciju starp tekstu un attēliem, bet, kas attiecas uz vīriešiem, tad tikai katrs 10. saprata.

Zemāk uzjautrinošākie vīriešu komentāri:

(vīrieši izsaka variantu par nelielām matu krāsas niansēm, nepieciešamību izķemmēt stingrās lokas vai arī veinkāršī nejūt atšķirību starp abiem attēliem)

Lasi vēl: Vai tu zini pareizo atbildi šim matemātikas uzdevumam? Tikai 1 no 1000 spēj atbildēt pareizi!

Avots: dailymail.co.uk


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close