Traģisks gadījums, kad 20 mārciņu vērta mākslīgā dzimumlocekļa izmantošana noved līdz cietumam…

Bijusī privātskolas skolniece kliedz “es nevaru iet cietumā!”, kamēr viņu rokudzelžos saslēdz izmeklētāji un ved uz policijas auto. Meiteni apsūdz pavisam traģiskā noziegumā, kurā ir iesaistīta arī viņas pirms 2 gadiem nopirktais mākslīgais dzimumloceklis!

27 gadus vecā Geila Ņūlanda no Lielbritānijas tiek apsūdzēta traģiskā noziegumā un viss dēļ “ļaunprātīgas” 20 mārciņu vērta mākslīgā dzimumlocekļa izmantošanas ar savu draudzeni. Nu labi, patiesībā viss ir daudz sarežģītāk, kā varētu likties un varbūt, ja viņa vēl pirms gada nebūtu iznākusi no cietuma, kur jau “atsēdēja” 8 gadus par seksuālu noziegumu izdarīšanas, viss būtu savādāk…

Lasi vēl: Elitārā skolā meitenēm liek ar ceļiem nostāties uz krēsla, lai kontrolētu svārku garumu – Dievs nedod, ja būs par īsu!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kā var nonākt cietumā, izmantojot mākslīgo dzimumlocekli!


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close