Vai pirms treniņa vajag stiepties? Ieskaties un uzzini!

download

Ilgu laiku tika uzskatīts, ka stiepšanās pirms treniņa ir garants, lai nesavainotos, taču, ja pavērosi skrējējus un smagatlētus, tad ievērosi, ka pirms treniņiem viņi nestiepjas. Un mēs tev atklāsim, kāpēc tā.

Nenoliedzami, stiepšanās vingrinājumu pildīšanai savienojumā ar fiziskajām aktivitātēm ir neatsverami ieguvumi, taču šoreiz mēs apskatīsim jautājumu, vai stiepties ir nepieciešams pirms treniņa.

Ja tavi skolas gadi ir bijuši 2000. gadu sākumā un senāk, tad arī skolā tev mācīja, ka pirms fiziskajām aktivitātēm vajag iesildīties, piemēram, skrienot, un pēc tam vajag izvēzēt kājas un noteikti kārtīgi izstiepties. Ja salīdzināsim ar mūsdienām, tad jaunie sporta skolotāji, tāpat arī sportisti neliek uzsvaru uz stiepšanos pēc iesildīšanās – kāpēc tā?

Lasi vēl: Kā staipīšanās palīdz Tev kļūt spēcīgākam?

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt,  vai pirms treniņa vajag stiepties!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close