YARIS piešķir enerģiju pilsētas braucienam

Ar dinamisko ārienes dizainu un plašo modeļu klāstu Jūs atradīsiet tieši savai gaumei atbilstošu Yaris. Tā atsaucīgās un baudāmās gaitas īpašības sniedz pārliecību un ļauj justies pilsētā kā mājās. Jaunais Yaris Hybrid sniedz jaunu skatījumu uz braukšanu pilsētā, ļaujot Jums justies ērti un spēka pilnam un izbaudīt izcili kvalitatīvu salonu.

Dinamisks dizains

Ļaujiet jaunajam Yaris atspoguļot Jūsu personību. Tā dinamisko dizainu veido izteiksmīga, jauna priekšpuse, kas rada unikālu iespaidu, lai kurp Jūs dotos.

Patīkama braukšana

Mērķtiecība. Kaisle. Mūsu inženieri ir likuši lietā šīs abas, un daudzas citas īpašības ikvienā jaunā Yaris detaļā. Viņu iespaidīgā darba rezultāts ir drošība, kontrole un prieks katrā braucienā.

Izmēģini hibrīdu

Pievienojoties miljoniem apmierinātu hibrīda īpašnieku ar Yaris Hybrid un iepazīstiet patīkami jaunu braukšanas veidu. Klusā un efektīvā veiktspēja tiek galā ar pilsētas satiksmes stresu, ļaujot Jums justies mierīgam un saglabāt enerģiju.

Personalizācija

Gaiša vai tumša, koša vai neuzkrītoša: Toyota Yaris pieejamās krāsas ļaus Jums atrast sev piemērotāko.

Rakstu iesaka – favorit

Avots: toyota.lv


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close