17. jūnija dienas horoskops – pārbaudi faktus!

1

AUNS Šī būs diena, kad varēsi visus pārsteigt ar savu gudrību – tikai nesāc baumot, tas gan nenesīs neko labu. Nostājies draugu pusē.

2

VĒRSIS Jo vairāk baidīsies par savu nākotni, jo mazāk iespēju būs to padarīt labāku. Vienkārši dari – tā vieglāk sasniegt mērķus.

3

DVĪŅI Šodien nedomā par naudu un neplāno to – nekas no tā nesanāks. Tev labāk šodien ar vieglu sirdi atpūsties un neparko neuztraukties.

4

VĒZIS Pēc šodienas spried par cilvēkiem, kuri Tev ir apkārt. Diena būs pozitīva – centies šo garastāvokli saglabāt arī turpmāk.

5

LAUVA Visādi jaunumi Tev nāks virsū kā baložu bars. Centies no tiem izvairīties, bet piefiksēt, par ko tie ir. Visādas mazas nepatikšanas.

6

JAUNAVA Tev šodien viss ies no rokas – īpašas pūles nebūs jāpieliek nekam un nebūs arī nekā daudz, par ko iespringt. Izbaudi šo dienu!

7

SVARI Novērtē patieso vērtību tam, ko saņem no citiem cilvēkiem. Šaubas ir nīkuļu bailes, tāpēc padomā, pirms sāc šaubīties par to, kas ir stabils!

8

SKORPIONS Nu tev šodien būs jāmāk pateikt tikai 2 vārdi: “jā” un “nē”. Un kuru no tiek tu teiksi – izlem pats. Ieteiktu mesties piedzīvojumos, bet tas tavā ziņā.

9

STRĒLNIEKS Ja skatīsies uz citiem cilvēkiem no augšas, viņi vairs uz tevi neskatīsies vispār. Nav jēgas būt par sevi augstākās domās.

10

MEŽĀZIS Tev šodien ir vajadzīgs klusums, miers un mājas. Galīgi nebūs vieta strīdiem un nesaskaņām, tādēļ centies no tā visa izvairīties.

11

ŪDENSVĪRS Ja padomāsi vismaz 5 reizes, tad viss varētu nokārtoties ātrāk, nekā būsi domājis. Pieliec mazliet soli, lai viss rit uz priekšu

12

ZIVIS Ja Tevi sāk neatbalstīt draugi, padomā, vai šoreiz nekļūdies Tu. Ieklausies padomos un ieteikumos- vēlāk tie var ļoti noderēt.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru