5 paši neparastākie iepazīšanās “saiti” – tu būsi pārsteigts!

onlinedating1

Aizvien vairāk cilvēku izmanto internetu, lai iepazītos un uzsāktu attiecības, tai pat laikā arvien vairāk pārliecinoties, ka vien retajam sanāk izveidot ilglaicīgas attiecības no klasiskām iepazīšanās vietnēm un meklē ko specifiskāku. Tad, nu, lūk – kur pieprasījums, tur piedāvājums!

Esam apkopojuši nelielu sarakstu ar specifiskām iepazīšanās vietnēm:

1. Iepazīšanās vietne genepartner.com

a99394_genetics2

Šī vietne piedāvā cilvēkiem iepazīties, vadoties pēc viņu DNS. Interesentiem ir jāsamaksā vienreizējā dalības maksa 249 ASV dolāru apmērā, kur tiek iekļauti DNS savākšanas kompleta nodrošināšanas izdevumi un DNS parauga apstrādes izdevumi. Citiem vārdiem sakot, tu samaksā vietnei $249, viņi tev atsūta tūbiņu ar vates kociņu ar slēdzamo maisiņu un aploksni. Tu ar vates kociņu paņem savu siekalu paraugu un ieliec to slēdzamajā maisiņā un aploksnē, un nosūti to viņiem atpakaļ uz laboratoriju.

Viņi apstrādā tavu DNS no siekalu parauga un piemeklē tev kandidātus no savas datu bāzes. Tas, kuram tu uzraksti un ar kuru tiecies, paliek tavā ziņā.

Lasi vēl: Parametri, pēc kuriem meitenes vērtē puišus iepazīšanās vietnēs – tavas izredzes augs par 100%

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt arī pārējās neparastās iepazīšanās vietnes!


 

Līdzīgi raksti

Viens komentārs

  1. Ienāc un paņem savu Džekpotu: https://goo.gl/AP9QlC

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close