Saudzē savu vīrišķo veselību: 7 dabīgi veidi, kā paaugstināt savu testosterona līmeni

shutterstock_121159390

Augsts testosterona līmenis mums visiem asociējas ar augstu libido un lielu “varēšanu gultā”, taču izrādās, ka tas ir mazākais, par ko testosterons ir atbildīgs vīrieša ķermenī.

Testosterons vīrieša ķermenī rūpējas gan par emocionālajiem, gan fiziskajiem aspektiem. Zems testosterona līmenis vīrietim fiziski “draud” ar osteoporozes un diabēta risku, bet emocionāli – ar depresijas risku. Tāpat vīrietim ar zemu testosterona līmeni samazinās muskuļu masa, kas savukārt var novest pie liekā svara. Pašsajūtas ziņā vīrietis var justies mazāk enerģisks, noguris un ne tik pārliecināts par sevi.

Statistika liecina, ka aizvien vairāk vīriešiem tiek konstatēts pazemināts testosterona līmenis asinīs, pie kā vainīgi ir paši vīrieši. Mēs rosinām tevi pacelt vai uzturēt savu testosterona līmeni ar dabīgiem paņēmieniem.

Lasi vēl: Beidzot zināms: kādēļ pusei pasaules vīriešu ir palielinātas krūtis un kā no tām atbrīvoties?

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kā dabīgā ceļā vari paaugstināt savu testosterona līmeni!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Ienāc un paņem savu Džekpotu: https://goo.gl/3OxSEu

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close