Intars Busulis ir viens no iemīļotākajiem latviešu mūziķiem, arī muzikālā šova “X Faktors” mentoriem, laiku pa laikam sociālajos tīklos publicē dažādus interesantus video. Arī šajā reizē.
Intars ir latviešu mūziķis, dziedātājs un trombonists. Ir grupas “Abonements orķestris” solists, plašāku atpazīstamību guva, kad muzicēja grupā “Caffe”. Piedalījies arī daudz un dažādos mūzikas konkursos – 2005.gadā uzvarēja “Jaunajā Vilnī”. Darbojies arī kā raidījumu vadītājs “Radio SWH”. Ir laimīgi precējies un ir četru bērnu tētis.
Dzīvo Talsos. 9.klasi beidza Pastendes pamatskolā, muzikālo izglītību ieguva Talu bērnu mūzikas skolā, kur mācījās trombona klasē, vēlāk studēja Ventspils Mūzikas koledžā. Muzikālo karjeru bērnībā sāka kopā ar savu māsu izpildot dziesmu “Ūsainā puķe”, bērnībā spēlēja ansamblī “Talsu Sprīdīši”.
Kopā ar komponistu Kārli Lāci ierakstījis vairākus solo albumus, 2016.gadā saņēma “Zelta Mikrofona” balvu nominācijā “Koncertieraksts”. 2018.gadā saņēma “Zelta Mikrofonu” par albumu “Nākamā pietura”, kā arī guva uzvaru nominācijās “Pop mūzikas albums” un “Gada albums”. 2020.gadā uzvarēja “Muzikālajā bankā”, kur piedalījās ar dziesmu “Dejo vientulību”.
Lasi vēl: Populārais latviešu mūziķis Intars Busulis pēc dažām dienām pametīs Latviju
Busulis, braucot automašīnā, pa ceļam sastapis kādu pavisam neparastu radību. Atvēris automašīnas logu un vienlaikus to filmējot, viņš saka: “Apmaldījies? Sveiks, draudziņš, kā tev iet? Mammu meklē? Kur ir mammīte? Tu iesi kaut kur tur, ja? Nu, ja, noteikti, ka viņa tur kaut kur arī ir. Nu, čau, atā!”
Daži interesanti fakti par Busuļa sastapto ceļabiedru:
Šie dzīvnieki ir ļoti viltīgi un gudri – pazīstami ar savu spēju pielāgoties dažādām situācijām. Lapsas ir ļoti apdomīgas un zina, kā izvairīties no plēsējiem.
Pārvietošanās veids – tās parasti pārvietojas ar četriem kāju pirkstiem, taču tās spēj skriet ļoti ātri – līdz 50 km/h. Tās arī var lēkt līdz pat divu metru augstumā, kas palīdz tām pārvarēt šķēršļus.
Lapsas ir nakts dzīvnieki – tās ir aktīvākas krēslas un nakts stundās, kad tās meklē barību.
Šie dzīvnieki veido “teritorijas” – katrai lapsai ir savs teritorijas apgabals, kuru tā aizstāv no citām lapsām. Tās atstāj “smaržīgas” pēdas, lai citi zinātu, kam šī teritorija pieder.
Tās brīnišķīgi arī pielāgojas pilsētas dzīvei – daudzas lapsas ir apguvušas pilsētas dzīvi, izmantojot iespējas, ko piedāvā cilvēku apdzīvotas vietas, piemēram, atkritumu konteinerus un dārzu augļus kā barību. Lapsas bieži tiek novērotas parkos un pat pilsētas centrā.
Tām ir lieliska dzirde un redze – izcili dzirdīgas un spēj uztvert skaņas, kas ir augstākas par cilvēku dzirdes diapazonu. Tām arī ir ļoti labs redzes spējas, īpaši vājā apgaismojumā.
Lūk, kādu neparastu ceļabiedru sastapa Intars, video: