Ziedu izskatu ietekmē ne tikai augsne, mēslojums un atrašanās vieta. Daudz kas ir atkarīgs arī no ūdens kvalitātes, ko izmantojam augu laistīšanai. Un ūdens no krāna, kas plūst caur mūsu krāniem, ir ļoti nevēlams. Hlors, smagie metāli un citas sastāvdaļas, kas kopā ar augiem nonāk zemē, saindē to dzīvi.
Domāju, ka daudzi no jums ir pamanījuši, ka laika gaitā substrāts podos pārklājas ar baltu aplikumu. Tas nozīmē, ka augsnē ir uzkrāts liels daudzums sāļu. Šādā substrātā ziedi vienkārši nespēj uzņemt barības vielas. Turklāt pārmērīgi ciets un hlorēts ūdens negatīvi ietekmē sakņu sistēmu. Tā sāk slimot un slikti attīstīties.
Tā nu sanāk, ka puķkopis, kopj, kopj savus augus, baro, un tie visi nokalst un nokalst. Tātad, ko darīt šajā gadījumā? Ir izeja: ir jāizmanto pareizs ūdens apūdeņošanai. Mīkstināt ūdeni un neitralizēt visas kaitīgās vielas palīdzēs parastā citronskābe. Jūs, protams, varat izmantot arī īstu citronu sulu. Taču es uzskatu, ka tas ir nevajadzīgi un ļoti dārgi. Tāpēc es izmantoju pirmo iespēju paskābināšanai.
Lasi vēl: Laime nāks pēc 20. janvāra: kuras zvaigžņu zīmes būs laimīgas mīlestībā, finansēs un karjerā
Ūdens ar citronskābi palīdz novērst balto zvīņu veidošanos podos, veicina labāku barības vielu uzsūkšanos ziedos, novērš hlorozi un sakņu kaites. Tādējādi ūdens ar citronskābi pasargā mūsu augus no negatīviem faktoriem un dziedē tos. Un tikai veseli ziedi var pilnvērtīgi augt un ziedēt.
Šķir otru lapu, lai lasītu turpinājumu…..
Tevi noteikti interesēs
- Astrologs aicina rūpīgi sagatavoties pavasara iestāšanās laikam – daudz kas mainīsiesby Sandra Ločmele
- Janvāris vai pavasaris? Meteorologi ziņo, ka dažviet Latvijā sasniegta pavasarim raksturīga gaisa temperatūraby Laura Blūma
- Kuras puķes var droši stādīt janvārī dārzā, ja ziema ir siltaby Anete Vītola