Austrumos dāmas 50+ izskatās kā jaunas meitenes, bet mūsējās – kā vecas tantes: 5 viņu skaistuma noslēpumi

Zinātnieki ir veikuši pētījumu, pateicoties kuram viņi uzzināja, ka arābu sievietēm ir viskoptākā āda. Turklāt viņas netur noslēpumā, kā viņām izdodas izskatīties jaunām pat pēc 50. Tāpēc viņas mierīgi runā par to, kā ilgi palikt jaunām un pievilcīgām.

Piektā vieta: biezas uzacis

 

Mēs esam pieraduši iedomāties arābu sievietes ar bieziem melniem matiem. Bet tagad arī viņas griež un krāso matus, vai pieliek mākslīgos matus. Un tomēr visi joprojām Austrumu sievietes iztēlojas kā skaistules ar melniem spīdīgiem matiem, jo visi redz viņu uzacis. Arābu dāmām ir biezas uzacis. Dažreiz tās pat ir saaugušas kopā.

 

Biezas melnas uzacis vizuāli padara sievieti jaunāku un vēsta par veseliem matiem, pat ja sieviete valkā hidžabu.

Ceturtā vieta: pareizi iezīmēta acu līnija

 

Arābu sievietes cenšas uzsvērt savu acu skaistumu un padarīt tās vēl izteiksmīgākas. Galu galā agrāk austrumu vīrieši izvēlējās sev līgavu, skatoties viņas acīs.

Tāpēc, lai padarītu sevi vēl pievilcīgāku un vilinošāku, austrumu skaistules izmanto acu zīmuli.

 

Trešā vieta: Turku pirts apmeklēšana

 

 

Turku pirts lieliski attīra ādu un izvada no organisma toksīnus. Kad sieviete svīst, dermas augšējais slānis tiek vieglāk noņemts. Āda atjaunojas gluda un elastīga.

 

Otrā vieta: Zobu kopšana

 

Austrumu dāmām vienmēr ir sniegbalts smaids. Viņas atbildīgi izturas par zobu tīrīšanu un svaigas elpas uzturēšanu.

 

Daudzi uzskata, ka ieradums tīrīt zobus Eiropā ienācis no arābu valstīm.

Spānijā nonāca speciāla koka birste jeb misvaks, ko joprojām izmanto austrumos.

 

Pirmā vieta: eļļas

LASI VĒL: 7 dienas un 7 naktis vilki aplenca būdu, nevienu nelaida ārā. Kad pie viņiem iznāca maza meitenīte, notika neticamais

Ja esi bijis arābu valstu lielajās pilsētās, iespējams, esi redzējis lielu daudzumu augstas kvalitātes kosmētikas. Taču arābu sievietes dod priekšroku klasikai, tāpēc matu un ādas kopšanai izmanto mājas līdzekļus. Visvairāk viņām patīk eļļas.

 

Eļļas saspiestā tekstūra saglabā mitrumu. Tā ir viņu priekšrocība, jo eļļas nesatur etanolu. Āda paliek smaržīga pat lielā karstumā. Olīvkoku un kokosriekstu eļļas lieliski baro ādu un matus. Tās ir lieliski piemērotas arī masāžām.

Rožu un mandeļu eļļas padara ādu gludu un smaržīgu. Vīraka sveķu un argana esencēm ir dziedinoša un pretiekaisuma iedarbība. Tās atjauno ādu, iznīcina kaitīgos mikroorganismus, baro ādu. Un tās arī stiprina matu cirtas.

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment