Cilvēki sastinga kapa klusumā. Ko tādu pie kases sanāk redzēt reti

Rakstnieks Dirks-Olvers Lange uz mirkli ieskrēja lielveikalā, lai nopirktu kafiju. Tomēr tas, kas tur notika, viņa atmiņā saglabāsies uz ilgu laiku. Viņš aprakstīja stāstu vietnē Facebook:

Šodien lielveikalā:

Es devos nopirkt kafiju – aizmirsu iepriekš rezervēt. Pie kases rindā pirms manis stāvēja vecāka gada gājuma sieviete. Viņa bija labi ģērbusies, taču dzīve noteikti sejā bija atstājusi pēdas.

Spriežot pēc nopirktajiem produktiem, viņa dzīvoja viena: maizes klaips, daži sagriezti gaļas gabali, piens un šokolādes tāfelīte.

“2,18 eiro”, – sacīja meitene pie kases, saskaitot visus vecmāmiņas produktus. Tā vietā, lai izņemtu maku, pircēja ielika roku kabatā, ilgi meklējot tur sīknaudu. Beidzot izvilkusi monētu kaudzīti, viņa sajuta kā kasieres un aizmugurē stāvošo klientu pacietība pamazām izzuda. Nedomājot, visu sīknaudu vecmāmiņa pasniedza meitenei aiz kases. Pēc pārskaitīšanas viņa atbildēja: “50 centi trūkst.”

Lasi arī: Tikai 1 no 5 cilvēkiem var atrast kļūdu šajā attēlā: Kā ir ar tevi?

“Tas ir viss, kas man ir,” atbildēja vecmāmiņa. “Tad jums kaut kas jāatstāj.” Sieviete, kādu laiku domāja, bet pēc tam vilcinoši norādīja uz šokolādes tāfelīti.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru