“Es masturbēju reizi dienā”-sieviete atklāti par to, kā regulāra masturbācija ietekmē dzīvi

“Es daudz masturbēju. Un to es daru tāpēc, ka tajā brīdī gūstu lielu baudu.” – kāda sieviete, eksperimentējot ar savu seksualitāti, atklāj kā gan regulāra masturbēšana ietekmē sievietes ikdienu.

“Vēlējos uzzināt kā masturbācija ietekmē cilvēka ķermeni, tādēļ masturbēju katru dienu pirms darba nedēļas laikā. Gribēju noskaidrot kā mainīsies mans garastāvoklis un enerģija darbā.” – atklāj 30 gadus vecā sieviete, kura vēlas palikt anonīma.

Diena 1: Uztraukuma mazināšanai

Pirmajā eksperimenta dienā es pamodos kaprīza un kaitināja pilnīgi viss… līdz brīdim, kad sāku masturbēt. Pēc tā es biju noskaņota pozitīvi.

Enerģija: 9/10

Orgasmu skaits: 1

Diena 2: Galvju sāpju mazināšanai

Otrajā dienā es saskāros ar galvas sāpēm, bet ticiet vai nē – tās pārgāja pēc masturbācijas. Jutos jau daudz labāk un pacilātāk.

Enerģija: 8/10

Orgasmu skaits: 1

Diena 3: Cīņa ar spazmām

Lai arī cik interesanti tas būtu, bet trešajā dienā es uzvarēju cīņā pret spazmām. No rītiem jutos daudz enerģiskāk un pozitīvāk. Biju gatava doties uz darbu.

Enerģija: 7/10

Orgasmu skaits: 4

Diena 4: Pavisam mierīga

Sliktais noskaņojums bija mani pametis. Jutos enerģijas pilna pat no paša rīta. Apkārtējie arī pamanīja, ka esmu jautrāka pat 6 no rīta. Skan, taču neticami!

Enerģija: 10/10

Orgasmu skaits: 2

Lasi vēl: Šī pāra nepatīkamā pieredze atklāj, kāpēc nedrīkst traucēt sievieti, kamēr viņa masturbē…

Avots: revolucija.eu


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close