Gandrīz nopietni! Pazīmes, pēc kurām vari noteikt, ka sieviete vēlas seksu ar tevi

  1. Intensīvs acu skatiens.

Ja meitene uz tevi intensīvi skatās, uztver to kā iedrošinājumu sākt sarunu – viņa tevi grib! Ja viņa šķiet mazliet sakaunējusies par to, ka esi pamanījis viņas skatienu, viņa droši vien ir nedaudz kautrīga, bet tik un tā ieinteresēta tevī.

  1. Fiziskas pazīmes.

Visnepārprotamākās pazīmes tam, ka viņa grib seksu, ir mitra kājstarpe un stingri krūtsgali, bet to ne vienmēr varēsi pārbaudīt, nesaņemot somiņas sitienu pa seju. Tāpēc skaties pēc paātrinātas sirdsdarbības un elpošanas.

  1. Pieskaršanās

Kad sieviete ir uzbudināta, viņa vēlēsies tev pieskarties. Ja viņa tev pieskaras mazliet vairāk, nekā nepieciešams, tas ir labs rādītājs, ka viņa vēlas seksu. Dažas no vietām, kam viņa pieskarsies, ir pleci, krūtis un rokas, īpaši, ja tev ir muskuļi šajās zonās.

  1. Komplimenti tavam izskatam/fiziskajām pazīmēm.

Ja viņa tev izsaka komplimentus, tā noteikti ir laba pazīme. Ja šiem komplimentiem ir sakars ar tavu izskatu vai fiziskajām pazīmēm, tā ir vēl labāka zīme. Varbūt viņa ieminēsies, cik spēcīgas izskatās tavas rokas vai kā tev piestāv šīs bikses. Tikai proti atšķirt pieklājīgus komplimentus no seksuāliem komplimentiem. Ja viņa saka, ka viņai patīk tavs krekls, tas droši vien ir pieklājīgs kompliments. Bet, ja viņa apgalvo, ka viņai patīk, kā krekls izceļ tavus krūšu muskuļus, tā jau ir zīme.

Avots: manhelper.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru