Jaunatklāts veids, kā noteikt, vai partneris ir tevi krāpis: ieklausies viņa/-s balss SKAŅĀ

Jaunā pētījumā atklājies, ka ir iespējams ievērot, vai tavs partneris ir tevi krāpis, tikai ieklausoties viņa balss tonī.

“Pastāv pierādījumi, ka tikai pēc cilvēka balss skaņas vien ir iespējams noteikt vairākas viņa fiziskās, uzvedības un rakstura īpatnības, neatkarīgi no viņa izteikto vārdu satura,” skaidro pētījuma autores Sūzena Hugsa un Marisa Harisone.

Pētījumā piedalījās 152 studenti 18 – 32 gadu vecumā. No tiem 64 bija vīrieši un 88 sievietes, un visi sevi identificēja kā heteroseksuāļus.

Studentiem tika uzdots uzmanīgi ieklausīties ierakstos, kuros dzirdamas citu cilvēku balsis, lai pēc to skaņas mēģinātu noteikt, vai runātāji ir kādreiz attiecībās krāpušies.

Lasi vēl: Vīrietis dalās ar draudzenes noteikumu sarakstu attiecībām – un tie ir ārprātīgi! (+FOTO)

Visi ierakstos dzirdamie cilvēki bija monogāmās attiecībās un ierakstos viņi tikai skaļā balsī skaitīja no viens līdz 10. Pētījuma dalībniekiem vajadzēja minēt, vai runātāja balss izklausās kā cilvēkam, kurš attiecībās bijis neuzticīgs.

Kas attiecas uz ierakstos dzirdamajiem cilvēkiem – puse no viņiem iepriekš bija atzinuši, ka attiecībās ir kādreiz bijuši neuzticīgi, savukārt, otra puse galvoja, ka allaž bijuši uzticīgi savai otrai pusītei.

Lai uzzinātu, kādi bija pētījuma rezultāti, šķir nākamo lapu


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close