Kā ideālās vīriešu ķermeņa aprises ir mainījušās pēdējo 150 gadu laikā? (+VIDEO)

Mēs visi pievēršam uzmanību modes izmaiņām gadu gaitā, bet vai zini kā ir mainījušies uzskati par ideālo vīrieša ķermeni gadu laikā? Piedāvājam uzzināt, kādas bija ideālās vīriešu ķermeņa aprises pēdējo 150 gadu laikā!

Mākslinieks Nikolajs Lamms ir apkopojis fotogrāfijas, kur ir redzamas kopējas iezīmes vīriešu ķermeņa aprisēs un šīs biles mākslinieks ir apkopojis kopš 1870.gada!

Izrādās, ka 1800-o gadu beigās un 1900-o gadu sākumā, laikā, kad visiem nebija plaši pieejams ēdiens, modē bija apaļīgi vīrieši, jo tuklums liecināja par statusu un pārticību. ASV pat bija izveidots “tuklo džntlmeņu klubs”, kur iestāties varēja vīrieši virs 90 kg.

Savukārt vēlāk, 1930.-1950.gadam modē nāca slaidas vīriešu figūras, ko popularizēja Holivudas aktieri, kuri paralēli slaidumam demonstrēja arī nelielu muskuļu tonusu kadros, kur bija jāatkailina ķermeņa augšdaļa.

Jau vēlāk 1960-os gados, slaidums pārvērtās par kalsnumu, kas kļuva populārs ar rokmūzikas aktualizēšanos. Lai iegūtu šādu kalsnumu, vīrieši paralēli liesa uztura ievērošanai arī nenodarbojās ar sportu, lai nepalielinātu muskuļu apjomu.

Ar 1970-ajiem gadiem, modē nāca muskuļotas vīriešu figūras. Tās popularizēja kultūrisma ienākšana sporta pasaulē un par tās vēstnešiem jau 80-ajos gados kļuva tādi slaveni aktieri kā Arnolds Švarcnegers.

Un visbeidzot 1990-ajos gados, kad pierima kultūrisma “bums”, modē nāca sportiskas vīriešu figūras ar mazāk apjomīgiem muskuļiem, bet ar redzamu muskuļu reljefu. Šādas vīriešu ķermeņa aprises ir populāras arī šodien.

Lasi vēl: Viņš uz lielceļa ieraudzīja divas tumšas figūras; Patiesība izvērtās fantastiska!

Avots: youtube.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru