Kādas pozas būs piemērotākās tavai “draudziņa” formai, lai sieviete gūtu vairāk baudas?

“Izmēram nav nozīmes, svarīgi ir kā tu to liec lietā” – dzirdēts teiciens, kas ir visnotaļ patiess. Piedāvājam uzzināt, kuras ir tās seksa pozas, kas tavai dzimumlocekļa formai būs piemērotākā, lai sieviete gūtu maksimālu baudu!

Mēs apskatīsim 3 dzimumlocekļu formas, ja tā to var nosaukt – taisnu, ieliektu un apkārtmērā apjomīgāku kā tā garumā. Kas attiecas uz ieliektu dzimumlocekļa formu, apskatīsim gan uz augšu, gan uz leju vērstu formu.

Piedāvātās pozas nav no Kamasutras neparastāko pozu saraksta – mēs koncentrējāmies uz tādām, kuras ir viegli izpildīt arī cilvēkiem, kas nav lokani. Noteikti pamēģini nākamajā lapā minētās pozas – domājam, ka tava sieviete tās novērtēs!

Lasi vēl: Ko sievietes intīmās vietiņas forma var atklāt par viņas seksualitāti? Interesanti!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, ko tava dzimumlocekļa forma atklāj par tevi!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close