Visa patiesība par to kādēļ vecākas sievietes pavedina jaunus puišus

 

Bet, kas notiek tavā prātā, kad tu uzzini, ka patiesībā pavedinātāja bija sieviete un 14 gadīgais pusaudzis bija puisis?

Visticamāk tu uzreiz nepieņem, ka viņa ir “seksa maniaks”, bet gan tāda mazliet dīvaina, romantiska mīlestība, kurā vecums tikai ir šķērslis. Cilvēkiem ir grūtības saskatīt sievieti, kā pavedinātāju, bet puisis kā upuri. Tomēr tas tā arī ir. Šī sieviete ir seksa maniaks un puisis ir upuris.

Sievietes tēls ir laipns, gādīgs un mīlošs, tāpēc tas “neiet kopā” ar varmākas tēlu. Ir tendence nodomāt, ka “tas taču nevarēja būt tik slikti” un “drīzāk būtu priecājies”, it īpaši, ja tā ir pievilcīga skolotāja.

Sievietēm patīk domāt par “lielo” mīlestību un romantiku, tāpēc viņām šķiet, ka, ja jau viņas ir iemīlējušās jaunākā puisī, tad tas noteikti ir “likteņa pirksts” un “tas noteikti nav bez iemesla”. Viņas to uztver kā mīlošas attiecības, kurās primārais nav meklējumi pēc seksa. Bet attiecības nonāk arī līdz tam.

Pašas sievietes, kuras ir bijušas manipulētas un izmantotas, dara to arī ar citiem, maskējot un aizbildinoties par to kā “mīlestību”. Ja tu esi skolotājs, tev šķiet, ka skolā tu esi viena no svarīgākajām personām, tāpēc drīksti darīt visu ko vēlies. Pat iet un skūpstīt skolēnus.

Avots: telegraph.co.uk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Andis</cite>

  Biloģiskās šķēres, tā ap 38- 48 g. sievietei sākas pirms klimaksa vājprāts vai seksuālais pīķis. Večiem jau noriets un sievietes meklējās kā trakas, bet puišiem 16 -18 g. arī hormonālais sprādziens, nu un un tā bieži notiek…… Vēl parādījies info, jo agrāk sāk dzert, pīpēt un seksoties, jo lielāka atkarība rodās no šīm nodarbēm. Tātad tas atteicas ne tikai uz atkarībām, bet arī uz seksuālājām tieksmēm……..

 • <cite class="fn">ha</cite>

  Ja iepriekš vīrieši kā traki pēc seksa un sievietei tas īpaši neko neizsaka,tad pienāk laiks,kad sieviete tieši no tā gūtu baudu,BET-vīrietim pat elementāri vairs ”nestāv” ap 50 pat ar visu orālo….,kaut gribēšana būtu.Dažreiz smieklīgi kā veči meklē jaunās,domājot,ka potenci atjaunos,nekas neatjaunosies,ja nu naudīgs būs,tad piecietīs,tiesa,papildus spējīgu mīļāko sev sagādājot,a veci tik pieciešot dēļ naudas,tā lūk 50 gadnieki,kuri kā likums sludinājumos meklē par 20-18 gadiem jaunākas,toties sieviete ap 50 nu nekādi par 70 gadīgu veci gultā nesapņo.:)

 • <cite class="fn">leduslācis</cite>

  Dzīve ir raiba un krāsaina kā Alšvsngas seģene, ko lieto Suitu Sievas.
  Tas, ka tagad tādi impotenti saradušies ir bēdīgi. Nevajag pīpēt un pārliecīgi lakt sīvo, tad būs “stīvais”arī pēc 65+
  Visatdevīgākās ir sievietes pēc 40, jo tās skuķes kam vairs nebūs 16 jau nekā nejēdz…
  Ja Andim nav erekcijas pats vainīgs…

 • <cite class="fn">Mazā</cite>

  Tas jau ir atkarīgs no katra vai viņam ir simpātijas pret pretējo dzimumu,vai kā jāsaka negaidīta kaisle starp abiem ir uzliesmojusi. Bat pavedinat nepilngadīgo ir riebīgi,jo viņam jau no pusaudža gadiem dzīve ir sačakarēta,kā būs kad viņš pieaugs,vai arī viņš tieksies pēc mazgadigajam ciksem, a nevis pēc nobriedusajam ciksem. Tad jau viņa paurī būs izdeguši drošinātāji,jo tad viņš nesakarīgi domās un arī uzvedīsies,vai ne tā!!!!! 🙂 🙂

 • <cite class="fn">Mazā</cite>

  Gan Andi,un leduslaci,jums ir pilnīga taisnība,tā arī ir šajā sabiedrībā,jo ka esmu jauns,ir jāizmēģina viss,un tad būšu draugu lokā baigi krutais,un tā arī ir ar tām mazgadigajam,kat tik vecim biezs maks,vai viņam stāv vai arī nestāv tas metamais,kat tik viņš gūst baudu no meitiesu ķermeņa a viņa par to saņem labu piķi,kā nekā tas ir bijis viņas pakalpojums,mazgadigo prostitūcija,vai ne tā!=/

Pievienot komentāru