Kāpēc bieži nedrīkst apciemot aizsaulē aizgājušo radinieku atdusas vietas

Tās ir devītā un četrdesmitā diena pēc aiziešanas mūžībā, gadadiena. Taču jūs varat izmantot arī jebkuru citu iemeslu, lai lūgtos par savu tuvinieku. Piemēram, aizgājēja dzimšanas dienā un aizgājēja sargeņģeļa diena.

Ja nevaldāmi velk pie aizgājušā cilvēka, nav nepieciešams doties uz atdusas vietas, jūs varat viņu pieminēt mājās. Piemēram, klājiet galdu un atcerieties mīļoto cilvēku, bet sev ir svarīgi atgādināt, ka ir jādzīvo tālāk.

Savukārt psiholoģe Natālija Jarasova norādīja, ka sērošana pēc tuva cilvēka zaudējuma parasti ilgst aptuveni divus gadus, bet iekšējo, emocionālo sēru laiks un pārdzīvojumu dziļums, kā arī veidi, kā pārvarēt nomāktību, ir atkarīgi no cietušā personības īpašībām, no viņa reliģiozitātes, no tā, kādas ir viņa un attiecības, vai viņam ir tuvinieku atbalsts utt.

 

Īpaši spēcīgu pārdzīvojumu gadījumā skumjas var novest pie sērojošā kaitēm un problēmām. Tāpēc ir jābūt uzmanīgiem pret savu stāvokli un laikus jāmeklē palīdzība. Nevajadzētu kavēties šādos brīžos, jo ir grūti dzīvot un plānot nākotni, ja nevar šķirties no pagātnes.

Lasi vēl: Atklāju metodi, kā cept gardas pankūkas, lai tās nepieliptu pie pannas; Tagad arī mani draugi grib zināt šo recepti

Runājot par atdusas vietu apmeklējuma stundām, ir daudz ticējumu, taču tie visi ir vienisprātis par vienu: pa atdusas vietu naktī labāk nestaigāt.

Speciālisti runā par negatīvo enerģiju, kas pastiprinās naktī. Turklāt neviens nav atcēlis bailes no nezināmā, īpaši šādās vietās. Protams, gari cilvēku vajāt nevar, taču ir pilnīgi iespējams iekrist izraktā vietā vai ļoti nobīties.

Šis noteikums tiek nodots no paaudzes paaudzē. No atdusas vietas ir aizliegts kaut ko ienest mājās. Tiek uzskatīts, ka objekti, kas atrodas tur, ir piesātināti ar nekrotisku enerģiju.

Ja atdusas vietā nepieciešams kaut ko nomainīt, zāli no turienes var noņemt, bet atkritumi jāatstāj konteinerā teritorijā. Tāpat tiek uzskatīts, ka, lai mazgātu pieminekli, nevajadzētu izmantot nolietotas drēbes.

 

Leave a Comment