Tātad, mūsu senči, dažādu iemeslu dēļ, ar lielu pārliecību ticēja, ka, ja cilvēks naudu nēsā kabatā, viņš it kā “piesauc” bankrotu. Līdz ar to, pirmais un svarīgākais ieteikums ir – ja vēlamies izvairīties no nabadzības, naudu labāk nenēsāt kabatā.
Tomēr kādā veidā to būtu pareizi jāuzglabā?
Pirmkārt, izrādās, ka naudu nevajadzētu vienmēr glabāt vienā vietā. Ja tā pastāvīgi tiek turēta apgrozībā, tās daudzums var palielināties.
Ja jūs pastāvīgi nēsājat naudu līdzi, tai vienmērīgi jābūt ievietotai makā, lai tā nesaburzītos. Savukārt monētas ieteicams novietot atsevišķā nodalījumā.
Mājās naudu nevajadzētu glabāt pie ieejas durvīm, jo gaiteņos valda negatīva enerģija, kas nav labvēlīga naudai. Tāpat arī guļamistabā nav ieteicams turēt banknotes.
Labāk ir tērēt nelielas summas, bet lielos naudas nominālus atstāt makā. Tas palīdzēs piesaistīt papildus ienākumus.
Neaizņemieties naudu pēc saulrieta, un vispār neiznesiet to no mājas pēc šī laika! Arī pirkumus ieteicams veikt dienas laikā. Pirmdienās nevajadzētu aizdot naudu citiem un, ja iespējams, izvairieties no jebkādiem finanšu darījumiem šajā dienā.
Ja sekosiet šiem ieteikumiem, jūs dzīvosiet bagātībā un pārticībā!
Tevi noteikti interesēs
- Dobēs jāiestāda tikai viens augs, lai jūsu dārzs ne tikai izskatītos neparasti, bet arī smaržotu pasakainiby Laura Blūma
- Gaisa temperatūra var uzsilt līdz +23 grādiem: laika zīmju vērotājs Bukšs pavēstī, kurā datumā aprīlī varam gaidīt noturīga un silta pavasara iestāšanosby Laura Blūma
- VID skaidro, ka ja pārsniedz šo pārskaitījuma robežu sūtot naudu saviem radiem, tad var šo summu aplikt ar nodokliby Sandra Ločmele