Vai ir ērti lietot viedtālruni aizsargmaciņā
Ergonomikas jautājums ir pelnījis īpašu uzmanību. Mūsdienu vadošie viedtālruņi jau bieži sver vairāk nekā 200 gramus, un, uzstādot masīvu aizsargmaciņu, šis svars var palielināties vēl par 30-50%.
Turklāt ierīces biezums šādā “tērpā” var palielināties ja ne divas reizes, tad labākajā gadījumā pusotru reizi. Kā ar platumu? Pat pāris papildu milimetri katrā pusē var padarīt satvērienu tik neērtu, ka jūs vienkārši nevarat izmantot ierīci ar vienu roku.
Es pat nerunāju par to, cik ļoti viedtālruņu izskats cieš no aizsargmaciņiem. Ražotāji tērē miljoniem dolāru, izstrādājot savu ierīču eleganto dizainu, izmantojot augstākās kvalitātes apdares materiālus un panākot perfektu ergonomiku.
Paslēpt to visu zem gumijas un plastmasas slāņa ir tas pats, kas nopirkt dārgu sporta auto un nekad to neizdzīt no garāžas. Un arī paciest pastāvīgas neērtības mijiedarbības laikā.
Daži lietotāji aizsargmaciņu izmantošanu pamato ar vēlmi saglabāt ierīces augsto tālākpārdošanas vērtību. Tomēr statistika liecina, ka viņi joprojām nemaksās daudz vairāk par ierīci ideālā stāvoklī.
Lasi vēl: Ko darīt, lai rozes patiešām stāvētu ilgi – eksperti dalās ar praktiskiem padomiem
Cilvēki, kas pērk lietotu viedtālruni, parasti ir gatavi dažām iepriekšējās lietošanas pazīmēm. Tāpēc, lai saglabātu tā pievilcību, pirms pārdošanas vienkārši jāiegādājas parasts futrālis, jāuzlīmē aizsargplēve un jāuzstāda jauns akumulators.