Pētījums atklāj, kāpēc pāri strīdas biežāk, ja parādās aukstums dzimumdzīvē

Seksa trūkums attiecībās nav problēma, ja tā nav bijis daudz jau sākotnēji, taču tiem, kuriem dzimumdzīve ir bijusi nemainīgi bieža, tās straujš trūkums liek par sevi manīt. Eksperti atklāj, kāpēc tā.

Divu dažādu pāru attiecības nekad nebūs vienādas. Noteikti būs kādas līdzīgas iezīmes, taču vienādas noteikti nē. Arī šajā gadījumā mēs nerunājam par visiem pāriem, kuriem ir iestājies klusums dzimumdzīvē, bet gan galvenokārt par tiem, kuriem dzimumdzīve vienmēr ir bijusi regulāra un bieža, jo tiem pāriem, kuriem jau sākotnēji sekss ir bijis otrajā plānā, visdrīzāk neizjutīs lielu diskomfortu, ja sekss būs vēl nedaudz retāks par to cik rets viņš bija.

Pretēji uzskatam, ka seksa trūkumu ievēro tikai vīrieši, nākamajā lapā atklāsim kā tas kopumā ietekmē ģimenes dzīvi un kāpēc tiek novēroti biežāki savstarpēji kašķi.

Lasi vēl: 5 kaites, kuras var ārstēt vai nomākt, nodarbojoties ar seksu

Pāršķir lapu, ja vēlies lasīt tālāk!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close