Kāpēc patiesībā kaķis ierodas svešā mājā un ko nozīmē klaiņojoša dzīvnieka kažokādas krāsa

Daži kaķu saimnieki apgalvo, ka mājdzīvnieka pieņemšana bija pilnīgi neplānota.

Viņi nesāka plānot kaķa audzināšanu; vienkārši kādu dienu pie viņu mājas sliekšņa parādījās kaķis, kurš pats izlēma palikt.

Lasi arī: Es katru rudeni šādi mazgāju logus. Pēc tam tie paliek tīri un neaizsvīst veselu gadu. Māsa ieteica

Protams, ne visiem šāda pūkaina dāvana ir pieņemama, un daži mēdz atbrīvoties no negaidītā viesi. Tomēr, saskaņā ar ticējumiem, tas var novest pie tā, ka ģimenē pietrūks laimes un saskaņas.

Bet ne visi ir māņticīgi, un ne visiem ir laipna sirds un iespēja vismaz uz brīdi patversmē kaķi, diemžēl. Bet kāpēc kaķis pēkšņi nolemj ierasties kāda cita mājā? Patiesībā var būt vairāki iemesli.

Tā ir bada un aukstuma sajūta, kas liek dzīvniekam meklēt palīdzību cilvēka mājas tuvumā. Iespējams, kaķis bija mājas kaķis, bet apmaldījās, tāpēc viņš nolēma, ka šīs ir viņa mājas. Nu, vai arī viņš vēlas, lai šī būtu viņa vieta, kur viņš agrāk dzīvoja labi un ērti.

Vai varbūt murrātājs jau pazīst mājas īpašniekus, ir iepriekš ar viņiem komunicējis, un tagad vispār nolēmis norēķināties ar tiem cilvēkiem, ar kuriem viņam ir ērti un laimīgi.

Sieviete gandrīz paģība, iesitot pannā lielu vistas olu. Tas, kas pavērās viņas acīm, bija neticami!

Tiek uzskatīts, ka ūsainais svītrains, kas atradis ceļu uz māju, noteikti nesīs laimi un panākumus saviem jaunajiem saimniekiem, ja vien tas netiks padzīts.

Bieži vien kaķi nāk, lai atvairītu no cilvēka nepatikšanas, paņemtu līdzi viņa slimības un nelaimes. Un dažreiz šis dzīvnieks parādās pie mājas sliekšņa, kur kāds nesen tika apglabāts. Un tā ir kaut kāda zīme, kaut kāds vēstījums, ka ar radinieku, kurš aizgājis citā pasaulē, viss ir kārtībā un nav jāuztraucas.

Galvenie iemesli gan tikai sekos! Tavs uzdevums izlasīt, un tad pašam / pašai izlemt – ticēt vai nē!

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment