Kas notiek, ja tālruņa lādētājs paliek pieslēgts pie elektrības: trīs populāri mīti, kuriem mēs ticam

 

Taču tas nozīmē, ka, ja lādētāju pastāvīgi atvienosiet no kontaktligzdas, tā kalpošanas laiku varēsiet pagarināt par gadu vai diviem. Bet vai tam ir jēga? Galu galā šajā darbības laikā lādētājs jau būs atlūzis un zaudēs savu izskatu.

 

Super garšīgie, sātīgie salātiņi ar marinētiem gurķīšiem, kuri bija vieni no iecienītākajiem PSRS laikos bufetēs

Mīts Nr. 3: ugunsbīstamība

Pastāv daudzi viedokļi. Daži uzskata, ka lādētājs var uzliesmot vai pat eksplodēt. Taču tas var notikt tikai tad, ja kontaktligzda ir bojāta vai veca, vai ja ir bijis pēkšņs strāvas pārspriegums. Tāpat rozetē uz ilgu laiku nevajadzētu atstāt nezināmu ražotāju lādētāju, kurā var būt izmantoti nekvalitatīvi materiāli.

Taču, ja jums ir oriģināls lādētājs vai moderna rozete ar iebūvētiem USB portiem, nav no kā baidīties. Pēdējais, starp citu, nav nekas cits kā moderns pie sienas piestiprināts lādētājs.

Kāpēc lādētāju nevajadzētu turēt ieslēgtu kontaktligzdā: svarīgs iemesls

Ja jūsu mājās ir mazi bērni vai mājdzīvnieki, vislabāk ir atvienot lādētāju no tīkla un paslēpt to. Pat tad, ja lādētājs ir pasīvā režīmā, t. i., pieslēgts kontaktligzdai bez tālruņa, tas rada draudus bērnam. Piemēram, bērns, kaķis vai suns var viegli iekost vadu, un tad to neglābs pat ļoti laba izolācija.

Leave a Comment