Ko darīt, ja vēdera ievilkšana vairs nestrādā? Atklāsim kā uz bildēm izskatīties slaidākam!

Vai arī tu labprāt izskatītos savās bildēs kaut nedaudz slaidāks un garāks? Tad ieskaties – mēs tev atklāsim visus trikus, kā bildēs izskatīties pēc iespējas labāk.

Šie triki ir nekas vairāk kā optiskās ilūzijas radīšana. Citi leņķi, krāsas, kontrasti un formas ir tas, kas var apmānīt acis (piedevām ne tikai bildēs, bet arī dzīvē). Mēs piedāvājam pāris vieglus trikus, kas patiešām strādā, lai tu bildēs izskatītos slaidāks un garāks. Uzlādē savu viedtālruni vai fotokameru un uz priekšu – pamēģini!

Stāvi 45 grādu leņķī

Ja stāvēsi pret objektīvu nedaudz sāniski un vēl piedevām pastiepsi tās kājas pirkstgalu, kas ir vairāk vērsta objektīvam, tad izskatīsies ne tikai slaidāks, bet arī garāks!

Sēdi uz maliņas

Ja bildē vēlies sēdēt, tad apsēdies vairāk uz maliņas. Šādi augšstilbi nepiespiedīsies pie sola un neradīs apjomīgu augšstilbu efektu.

Iztaisno muguru

Sakumpusi mugura pat slaidam cilvēkam bildē liks izskatīties apaļīgākam. Taisna mugura liks augumam izskatīties vizuāli garākam un slaidākam.

Zodu uz augšu

Ja tev ir neliels dubultzods vai arī nedaudz nokarena āda zem zoda, tad piepacel zodu, lai izlīdzinātu žokļa un kakla līniju (attiecīgi gan nokarena āda, gan dubultzods būs mazāk pamanāmi). Izvairies no fotografēšanas no sāna.

Pacel mēli

Atgriežoties pie iepriekšējās situācijas ar dubultzodu vai nokarenu ādu: turi mēli pie augslejām, tas sasprindzinās kakla muskulatūru un vizuāli “piepacels” zodapakšu.

Izvēlies vienkrāsainu apģērbu

Tā vietā, lai izvēlētos rakstainu apģērbu, izvēlies vienkrāsainu. Tas gan nenozīmē, ka tev visam jābūt ģerbtam vienā krāsā. It nemaz nē. Vari vilkt dažādas krāsas, tikai izvairies no rakstiem apģērbā – tie vizuāli palielina ķermeņa aprises.

Izvēlies leņķus

Lai bildēs padarītu sevi slaidāku, izvēlies vai nu 45 grādu leņķi, kas ideāli derēs pilna auguma bildēm. Pašbildēm, kur kadrā ietilpst seja, kakls, atslēgas kauls un torss, fotografē sevi no priekšas un nedaudz no augšas. Liela nozīme ir gaismai – atrodi savas sejas izteiksmīgākās daļas, piemēram, vaigu kaulus un uzacu lokus un vērs tiem nedaudz vairāk apgaismojuma.

Lasi vēl: Mamma ar meitu taisīja kopīgu pašbildi pirmajā un pēdējā meitas skolas dienā. Lūk, kā pāris kadros mainās dzīve….

Avots: rd.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru