5 lietas, ko ikvienam pārim vajadzētu paņemt no erotiskām filmām. Īpaši #3

Parasti dzirdam, ka to, ko redzam erotiska satura filmās, mājās atkārtot labāk nevajag – tādās filmās viss esot samākslots un nedabīgs… Varbūt tur arī ir sava taisnība, bet mēs piedāvājam iepazīties ar pāris lietām, kuras ne tikai var, bet pat vajag paņemt katram pārim!

Šajā jautājumā mēs vīrieši bieži grēkojam – mēs jau no pubertātes vecuma skatāmies erotiska satura filmas un tur iegūstam priekšstatu par to, kas ir sekss, kādam tam jābūt, kas mums jādara un kāda reakcija jāsagaida no sievietes. Tikai tad, kad reāli uzsākam dzimumdzīvi, mēs saprotam, ka viss ir pavisam citādi kā filmās un nereti pat tiekam nosodīti par to, ka cenšamies attēlot to, kas mums ir šķitis uzbudinošs vai vismaz pamēģināšanas vērts.

Erotiska satura filmas bieži no sieviešu puses tiek “norakstītas” kā samākslotas un maldīgas – varbūt tur arī ir sava taisnība, taču nenoliedzami ir pāris lietas, ko var un vajag paņemt priekš sevis. Par visu sīkāk nākamajā lapā!

Lasi vēl: Uzzini, kuras ir tās 12 dziesmas, kas ideāli piemērotas erotiska vakara noskaņas radīšanai! (+audio)

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt 5 lietas, ko ikvienam pārim vajadzētu paņemt no erotiskām filmām!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close