Seksīgas runāšanas 1:1 – ko sievietei teikt priekšspēles laikā, seksa laikā un pēc tā?

Nu lūk, nebūs vairs kabatā pēc vārda jāmeklē un jāriskē izklausīties perversam vai pateikt ko nevietā – piedāvājam iepazīties ar drošām frāzēm, ko teikt sievietēm priekšspēles laikā, seksa laikā un pēc tā!

Nākamajā lapā minētās frāzes liks sievietei justies seksīgai, veicinās uzbudinājumu un seksuālo baudījumu, jo taisnība vien ir tam, kas ir teicis, ka sievietei mīlestība iet caur ausīm. Ja teiksi šīs frāzes ar pašpārliecinātību, tad garantējam, ka izklausīsies pēc pieredzējuša mīlnieka. Atceries, ka nav jācenšas pateikt visas frāzes “vienā piegājienā” – šīm frāzēm ir jābūt kā papildinājumam jūsu tuvības brīdī – citiem vārdiem sakot, primāri ļauj runāt savam ķermenim.

Lasi vēl: 7 mājieni, kurus dod sievietes, lai tev neapzināti pateiktu, ka esi slikts gultā

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt frāzes, ko teikt sievietei pirms seksa, seksa laikā un uzreiz pēc tā!


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close