5 labas pārmaiņas dzīvē, kuras novērosi, kad pametīsi sociālos tīklus

capture

Sociālie tīkli mūs gandrīz vai ierauj sevī – tie aprij tik daudz mūsu laika un pat padara atkarīgus. Ja tu atteiksies no sociālajiem tīkliem kaut uz pāris nedēļām un ievērosi visus ieguvumus, tad visdrīzāk tos vairs nevēlēsies lietot nekad.

Sociālie tīkli – vēl viena platforma, kur uzņēmumiem reklamēt savas preces, dažādām organizācijām publiski paust savus vēstījumus un mums visiem “cilvēkiem parastajiem” izrādīties un apskaust. Diezgan dīvaini, ka tādai vietai mēs ļaujam paņemt tik daudz mūsu laika no dzīves.

Sociālie tīkli mums patiesībā sagādā daudz stresa dzīvē un padara mūs neproduktīvus. Pamēģini pilnībā atteikties no sociālajiem tīkliem uz pāris nedēļām – visdrīzāk atgriezties tur negribēsi!

Lasi vēl: 5 lietas, ko sociālajos tīklos dara tikai muļķi; Esi labāks un nedari tā

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kādas pārmaiņas novērosi savā dzīvē pēc sociālo tīklu pamešanas!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 2 komentāri

  1. Ienāc un paņem savu Džekpotu: https://goo.gl/3OxSEu
  2. Pierādi, ka tavās dzīslās rit Džedaju asinis: https://goo.gl/mtBZa7

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close