5 labas pārmaiņas dzīvē, kuras novērosi, kad pametīsi sociālos tīklus

1. Tu kļūsi produktīvāks. Sociālie tīkli mūs nemitīgi pārtrauc no tā, ko mēs dotajā brīdī darām. Ja darba laikā koncentrēsies uz darba pienākumu izpildi, bet brīvajā laikā uz atpūtu, tad spēsi gan darbā parādīt sevi no labākās puses, gan kvalitatīvāk atpūsties. Vairs neteiksi, ka tev ir tik daudz darba un tik maz laika.

01_things_happen_when_quit_social_media_faster_valentinrussanov

2. Tu kļūsi mierīgāks. Vajadzība būt “savienotam” 24/7 izraisa lielu stresu – tu jūties tā, it kā tev ir jābūt sasniedzamam visu laiku, kā arī jābūt informētam par aktuālajiem jaunumiem, kas mainās ik pa minūtei. Tavām smadzenēm ir jāapstrādā liels apjoms ar absolūti nederīgu informāciju, kas slikti ietekmē mūsu atmiņu un uzdzen mums nogurumu. Šis mums ir nedabīgs stāvoklis, kas uzdzen stresu.

04_things_happen_when_quit_social_media_less_stressed_antonioguillem

3. Tev celsies pašvērtējums. Cilvēki nereti savus saniegumus mēra, salīdzinot sevi ar citiem. Ja visi sociālajos tīklos veido ierakstus, kur izrādās ar saviem saniegumiem un veiksmēm, tad gribot negribot ar laiku tu sāksi vai nu sacensties vai jutīsies kā neveiksminieks, ja sekosi tam visam līdzi. Neviens jau par savām neveiksmēm neraksta, ja tas nav nekas tāds, par ko nevajadzētu brīdināt arī citus.

Lasi vēl: 5 lietas, ko sociālajos tīklos dara tikai muļķi; Esi labāks un nedari tā

05_things_happen_when_quit_social_media_self-assured_amesy

4. Tu stiprināsi attiecības. Sociālie tīkli nenoliedzami ir labs veids, kā uzturēt kontaktu ar draugiem vai radiem, kuri dzīvo ārzemēs, bet tie nodara lielu skādi tuvām draudzībām – ja tu pirms sociālajiem tīkliem ar saviem draugiem biji radis tikties regulāri un nodoties kopīgām aktivitātēm, tad draudzību “pārnešana” uz tiešsaisti jūs tikai attālinās. Jo vairāk nodosies interesantām aktivitātēm ar saviem tuviniekiem un draugiem, jo tuvākas būs jūsu attiecības.

07_things_happen_when_quit_social_media_face-to-face_pixelfit

5. Tu veltīsi vairāk laika savu mērķu sasniegšanai. Ja tu savu brīvo laiku neaizpildīsi ar “sēdēšanu” sociālajos tīklos, tad tev būs laiks padomāt par saviem sapņiem, mērķiem un to sasniegšanu. Tu vairāk veltīsi laika sev, savai labsajūtai un attīstībai, kas galu galā ir daudz svarīgāk par “jaunumiem”, kurus tu palaidīsi garām sociālajos tīklos.

02_things_happen_when_quit_social_media_creative_juices_nks_imagery

Avots: rd.com


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • 2 komentāri

  1. Ienāc un paņem savu Džekpotu: https://goo.gl/3OxSEu
  2. Pierādi, ka tavās dzīslās rit Džedaju asinis: https://goo.gl/mtBZa7

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close