Lai padzīvotu sev, Inga atteicās no jaundzimušā dēla. Vīrs nolēma, ka viņa viņam nav vajadzīga

Natālijas meita piedzima ātrāk nekā viņa gaidīja. Tā meitenīte nonāca inkubatorā, kur viņai bija pievienota speciāla barošanas zonde.

Natālija raizējās, ka viņas mazulīte var neizdzīvot, un tomēr cerēja tikai uz labāko. Viņa sapņoja par dienu, kad varēs doties mājās kopā ar meitu.

Pastaigājoties pa koridoru, Nataša izdzirdēja medmāsu sarunu. Tās apsprieda citu grūtnieci, kura negribēja barot savu bērnu ar krūti, to pamatojot ar faktu, ka grib pēc iespējas ātrāk atgriezties iepriekšējā figūrā. Šo sievieti sauca Inga.

Inga vienmēr ir bijusi neticami skaista, visi vīrieši teju gulēja pie viņas kājām. Tieši šī iemesla dēļ sieviete negribēja zaudēt neatvairāmo ārieni. Inga uzreiz pateica vīram, ka netērēs savu laiku bērnam.

LASI VĒL: “Tu gan esi viltīga, izdomāji dzemdēt kārtējo reizi, lai tikai nestrādātu” – grūtniecei pārmeta vīrs

Tā vietā viņa uzreiz plāno nodarboties ar savu ārējo izskatu: nodarboties ar sportu, apmeklēt kosmetologu, uzsākt diētu, veikt manikīru…

Kur lai tajā visā atrod laiku bērnam? Andrejs mēģināja sievu vest pie prāta, lai viņa vismaz bērnam dotu mātes pienu, bet Inga atteicās. Nākamajā rītā viņa noformēja oficiālu atteikumu no sava dēla.

Šis stāsts aizskāra Natālijas sirdi. Sieviete aizgāja paskatīties uz Ingas dēlu, un pēc tam sāka apmeklēt ne tikai savu meitu, bet arī puisīti. Mazulis nemitīgi raudāja un prasīja ēdienu.

 

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment