Noslēpums Nr. 1
Noteikti iegādājieties stādāmo materiālu, kas ir piemērots reģionam, kurā dzīvojat. Laistot ūdeni nevajadzētu savākt no augšas – tam jāsasniedz 30 centimetru dziļums, tāpēc stādu stādīšanai labāk veidot nelielas tranšejas.
Veidojiet krūmu – vienā bedrītē iestādiet divus stublājus un savienojiet tos tā, lai tie it kā atbalstītu viens otru. Pirmos divus dzinumus neizņem, līdz tie izaug. Tagad mēs tos piespiežam un iestādām krūma saknē. Iegūsiet sabiezinātu stumbru.
Šķīdumi barošanai: 100 gramus nesausa rauga atšķaida spainī ar ūdeni, gatavo šķīdumus ar jodu, vistu pakaišiem, pelniem vai nātrēm.
Noslēpums Nr. 2
Šis noslēpums nav no vienkārša dārznieka, bet gan no agronoma-zinātnieka. Viņš uzskata, ka ražas palielināšanai tomātus nepieciešams labi aizsargāt. Galu galā tiem kaitē ne tikai kukaiņi, bet arī sēnīšu slimības. Trīs reizes sezonas laikā ir jāveic procedūra – 50 grami sodas, karote saulespuķu eļļas, veļas ziepes, kas pievienotas spainī ar ūdeni. Un ar šo sastāvu apsmidzināt katru krūmu.
Pēc šādām procedūrām no katra krūma tiek nodrošināts saldo tomātu spainis.
Tevi noteikti interesēs
- Laika ziņu eksperts Martins Bergšteins paziņo, ka jau nedēļas nogalē laika apstākļi par pavasari “jokos” un tas turpināsies līdz pat aprīļa vidumby Laura Blūma
- 4 labākie veidi, kā likvidēt ūdens traipus uz koka virsmāmby Anete Vītola
- Cik lielu summu drīkst saņemt bankas kontā no tuviniekiem, draugiem un paziņām – zināms kādu robežu nepārkāptby Sandra Ločmele