Mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai iesniegti 18 projekti

Liepājas pilsētas pašvaldības izsludinātajā mikrorajonu pagalmu labiekārtošanas konkursā iesniegti 18 projekti, kuros paredzēts veikt teritorijas labiekārtošanu 27 adresēs, lūdzot pašvaldības līdzfinansējumu gandrīz 1,3 miljonu eiro apmērā.

Iesniegtajos projektos paredzēts rekonstruēt gājēju un braucamās daļas ceļus, izveidot bērnu rotaļu un sporta laukumus, uzstādīt velonovietnes, veikt apzaļumošanu, izbūvēt apgaismojumu, izveidot automašīnu stāvvietas, kā arī uzstādīt atkritumu konteineru un veļas žāvēšanas vietnes.

Puse no iesniegtajiem projektiem ir divu vai vairāku daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kopīgi iesniegts projekts, kuru piesaistīto zemesgabalu robežas ir savienotas. Tādējādi mājas pretendē par 10% lielāku līdzfinansējuma apmēru.

Tuvākajā laikā tiks veikta projektu vērtēšana. Līdzfinansējuma apstiprināšana atbilstoši pieejamam budžetam plānota nākamajā Liepājas domes sēdē, kas notiks 17. maijā.

Kā iepriekš ziņots, Liepājas pašvaldība jau sesto gadu pēc kārtas izsludināja pieteikšanos mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai, kas, izmantojot pašvaldības līdzfinansējumu, ļauj iedzīvotājiem labiekārtot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apkārtni un uzlabot apkārtējo dzīves vidi, transporta kustību, bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas, vides pieejamību un citas aktuālas lietas. Projektu iesniegšana noslēdzās 26. aprīlī.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru