Spriežot pēc datiem, kas ievākti par mūsu planētas agrākajiem gadiem, mēs varam spriest, ka Zeme pārcietusi milzīgus postījumus – sākot ar regulāru meteorītu lietu, līdz pat asteroīda sadursmei, kas 65 miljonus gadu atpakaļ nogalināja dinozaurus.
Zemi jau vairākus miljardus gadu caururbj kosmosa svešķermeņi, pavisam nesen 20 metru plats meteorīts nokrita Krievijas pilsētā Čeļabinskā, ievainojot vairākus tūkstošus cilvēku.
Čeļabinskas meteorīts izraisīja milzīgus postījumus, tomēr tas apjoma ziņā pat ne tuvu nelīdzinās meteorītiem, kas nokrituši uz Zemes senā pagātnē. Blogeris Tims Urbans skaidro, ka Zeme ir kā cietais disks un uz kura viss saglabāts – visas dziesmas, katrs vēsturiskais notikums, katra grāmata, apliecinājums par katras sugas eksistenci, kā arī visas dzīvās un nedzīvās lietas uz Zemes. Ņem vērā, ka šis cietais disks jau reiz ir salūzis. Vīruss iznīcināja pusi visu datu. Tas nokrita un mēs zaudējām vēl virkni svarīgu datu, Tas sakratījās un daudzi faili kļuva bojāti – tos vairs nevar atjaunot. Loģiski domājot, mums vajadzētu izveidot rezerves plānu, ja nu mūsu cietais disks vairs nav spējīgs funkcionēt.
Šķir otru lapu, lai uzzinātu kāds varētu būt šis “rezerves plāns”
Tevi noteikti interesēs
- Kā nezāles pārvērst par vērtīgu mēslojumu – metode, par kuru daudzi nebūs dzirdējušiby Anete Vītola
- Noskatījos, noklausījos. Izcili! Populārais dziedātājs Ainars Mielavs paziņo, kurš mākslinieks, viņaprāt, uzvarēs šī gada “Eirovīzijā”by Laura Blūma
- Mūsu virtuves skapji vienmēr ir nevainojami tīri, nekādu tauku, netīrumu un lipīgo slāņu – viegls veids, ātri tos nomazgātby Jeļena Kuzmenko