“Mūsu dzimumdzīve vairs nav tāda kā agrāk”, sieviete atklāti par seksu pēc bērniņa piedzimšanas

Jaunā māmiņa domubiedru forumā atzīstas, kā bērniņa piedzimšana ir ietekmējusi viņas un vīra seksuālo dzīvi. Viņa domāja, ka viņa tāda ir vienīgā, bet patiesība ir pavisam citādāka.

Jaunā māmiņa, kura sevi Mumsnet.com forumā ir nosaukusi par DcQuinn, raksta, ka viņai ir 3 bērni – vecākajam 15, vidējam 3, bet jaunākajam 16 nedēļas, un viņa libido kritumu jau ir novērojusi pēc pirmā bērna piedzimšanas.

Viņai sekss ir kļuvis pilnīgi vienaldzīgs – viņu neuztrauktu tas, ja vairs nekad dzīvē viņa ar to nenodarbotos, taču vīru viņa ļoti mīl un norāda, ka viņš ir tikpat kā svētais, jo spēj samierināties ar viņas zemo libido. Viņa neizpratnē jautāja visām foruma Mumsnet.com lasītājām, kas viņai kaiš!

Viņai piebiedrojās armija ar citām jaunajām māmiņām, kuras norāda, ka ar viņām ir tieši tāpat! Arī viņām libido ir šķietami zudis, taču vīrus vēl joprojām ļoti mīl, tāpēc nereti cenšas pielāgoties vīra libido un nodarbojas ar seksu pienākuma pēc vai baiļu (no krāpšanas) dēļ.

Komentāros sievietes atzīst, ka pēc bērniņa piedzimšanas dzīve ir pilnībā mainījusies. Kā galveno iemeslu libido kritumam māmiņas min nogurumu – rūpēties par ģimeni, īpaši ja ir mazulis, dienu no dienas esot ļoti nogurdinoši. Ir sievietes, kuras norāda, ka arī tad, kad viņas aizved bērnus pie vecvecākiem, sekss ir pēdējais, ar ko viņas vēlas nodarboties atpūtas laikā – libido šķietami ir pazudis.

Pieredzējušākas sievietes norāda, ka viņām libido atgūt ir palīdzējis pašapziņas pieaugums – kad bērni kļūst vecāki, tad ir vairāk laika pievērsties sev – atgūt formu, rūpēties par ārējo izskatu un sociālo dzīvi.

Lasi vēl: Sekss pēc sirdstriekas. 5 lietas, ko kardiologi vēlas, lai tu zinātu!

Avots: dailymail.co.uk


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close