Novembra beigas piecu zodiaka zīmju pārstāvjiem var būt ļoti daudzsološs periods

Pāvels Globa ir pilnīgi pārliecināts, ka no 23. līdz 30. novembrim šo zodiaka zīmju parstāvjiem būs  lielās veiksmes periods, kas viņiem nesīs panākumus un labklājību visos jautājumos.

Apskatīsim sīkāk šo informāciju!

Dvīņi var rēķināties ar spilgtas svītras sākšanos dzīvē laikā no 23. līdz 30. novembrim. Šajās dienās viņiem nebūs jāuzmanās, jo situācija attīstīsies tikai viņiem par labu.

Lasi arī: “Ideāli gēni”, raksta fani! Kā izskatās bērns, kurš piedzima Ksenijai un nigēriešu puisim

Zīmes pārstāvji varēs vienā piegājienā tikt galā ar visām problēmām un netraucēti sākt pildīt savus plānus.

 

Auniem nav veicies gandrīz visu mēnesi, bet novembra pēdējā nedēļā viss nostāsies savās vietās. Šīs dienas viņiem būs ļoti veiksmīgas, un zīmes pārstāvji beidzot varēs sasniegt visus savus mērķus.

Nekādi šķēršļi viņus nevar apturēt ceļā uz viņu sapņiem. Tas nozīmē, ka, neskatoties uz visām iepriekšējām nepatikšanām, šis rudens viņiem beigsies ar pozitīvu noti.

 

Novembra pēdējā nedēļā Vērsis izmēģinās neparasto laimīgo likteņa izredzēto lomu. Viņus vairs nevajadzēs izsmelt, lai panāktu ievērojamas pārmaiņas biznesā.

Viss izdosies it kā pats no sevis. Zīmes pārstāvji varēs paveikt visu iecerēto un ar entuziasmu sākt jaunu biznesu.

 

Skorpioniem šis rudens nebija viegls, taču, šķiet, ka viņa visu labāko saglabāja pēdējam. Novembra pēdējā nedēļā viņus piemeklēs pasakainas veiksmes vilnis.

Zīmes pārstāvjiem maksimāli jāizmanto šis brīnišķīgais periods, lai visos jautājumos sasniegtu izcilus rezultātus. Atslābināties nebūs laika, jo nedrīkst laist garām tādu laimīgu iespēju, kas nenotiek bieži.

 

Ūdensvīriem laika posmā no 23. līdz 30. novembrim būs pasakaini paveicies visos jautājumos. Viņi varēs gūt fantastiskus panākumus jebkurā virzienā: gan personīgajā dzīvē, gan darbā, gan finanšu jomā.

Lasi arī: Uzaicināja uz randiņu. Viņa gribēja iet uz dārgu restorānu un uztaisīja lielu rēķinu. Lūk ko izdarīja vīrietis…

Uz ziemas robežas Ūdensvīrs jutīsies spēcīgs un pārliecināts, iedvesmojoties no neticamiem sasniegumiem.

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • […] Novembra beigas piecu zodiaka zīmju pārstāvjiem var būt ļoti daudzsološs periods […]

 • <cite class="fn">Dzentlmenis</cite>

  […] Lasi arī: Novembra beigas piecu zodiaka zīmju pārstāvjiem var būt ļoti daudzsološs periods […]

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētbirzs</cite>

  Ir pienākusi ziema. Aukstās naktis un saltie rīti ir kļuvuši par ikdienu. Līdz ar ziemu pieaug kovid-19 sirgstošo skaits. Lai pārvarētu kovid-19 sērgas otro vilni, ievērosim visus valdības ierobežojumus un mediķu rekomendācijas. Ieturēsim 2 metru distanci, nedrūzmēsimies. Rūpīgi mazgāsim rokas ar ziepēm un lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus. Saslimšanas gadījumā apzinīgi ievērosim pašizolāciju. Būsim apzinīgi šajā krīzes brīdī. Sargāsim savu un apkārtējo veselību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas veselību un zemes aizsardzību! Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Māte. Cerēsim, lūgsimies un ticēsim. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai ticība Pērkonam kalpo mums par zobenu! Godināsim savus senčus un Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
  Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #Tēvzeme #Latvija #sentēvi #veselība #pagāni #Skolnieciņš

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētezera</cite>

  Kovid-19 (covid-19) pandēmija ir smags pārbaudījums mūsu dzīvēs. Saglabāsim gribasspēku sevī. Atcerēsimies savu senču gadsimtus seno gudrību un varenību. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons paglābj mūsu tautu no kovid-19 postošajām sekām! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu!
  «Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es lūdzu Tevi! Visvareno Pērkoņtēv, Tu esi godāts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Zibeņmetēj, Tu esi cienīts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Uzklausi manas lūgšanas! Palīdzi saviem bērniem, latvju tautai, šajā grūtajā pārbaudījumu laikā! Palīdzi manai tautai pārvarēt kovid-19 pandēmiju. Palīdzi manai tautai saglabāt savu senču zemi un neizputēt. Palīdzi manai tautai uzvarēt krīzi. Visvareno Pērkon, es lūdzu Tevi ar visu savu miesu un garu! Es lūdzu Tevi, lai Tavi svētie zibeņi sasper kovid-19 sērgu! Pērkon, aizsargā mani un manu tautu. Lai Pērkons ir ar mums! Lai slavēts Pērkons mūžīgi mūžos!»
  Ar Pērkona viedumu, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  #Pērkons #Pērkoņtēvs #Zibeņmetējs #LatvjuDievi #Ugunszīme #Pērkonkrusts #LatvjuDievuSvētība #drosme #spēks #veselība #pagāni #Skolnieciņš

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētmeža</cite>

  Par nelaimi, kovid-19 (covid-19) sērga negrib atkāpties. Šis ārkārtas stāvokļa laiks ir grūts un smags katram no mums, tāpēc lūgsim Dabas Mātes svētību. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl, viņa uzklausīs jebkuru savu bērnu lūgšanu. Lūgsim Dabas Māti – mūsu Radītāju!

  «Mūsu Radīja, es lūdzu Tevi. Visvarenā Dabas Māte, es lūdzu Tevi! Pasargā savus bērnus no nelaimēm. Dod saviem bērniem stipru veselību un dzīvotgribu. Visuvarenā Dabas Māte, lai mūžīgi godāta tiek Tava griba un Tavi darbi! Palīdzi man un manai tautai šajā grūtajā laikā. Es lūdzu Tevi, Dabas Māte, ar visu savu miesu un garu! Es lūdzu Tevi, Dabas Māte, svētī manu Tēvzemi – Latviju! Atbrīvo manu tautu no slimībām un nespēka! Apturi kovid-19 sērgu! Dāvā latvju tautai drosmi pārvarēt kovid-19 sērgu! Sniedz mums visiem savu viedumu! Lai Dabas Māte ir ar mums! Lai slavēta Dabas Māte mūžīgi mūžos!!!»
  Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  #DabasMāte #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #pagāni #koronavīruss #kroņvīruss #kovid-19 #covid-19 #svētmežs #saticība #mīlestība #cieņa #sentēvi #Skolnieciņš

 • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētakmeņa</cite>

  Kovid-19 sērga ir skarusi daudzus no mums. Aizlūgsim Veļu Māti, lai sirgstošie drīzi izveseļotos. Aizlūgsim Veļu Māti par kovid-19 sērgā kritušajiem. Lūgsim Veļu Māti – Aizkapa Valdnieci!
  «Nāves Dieviete, Aizkapa Valdniece, es lūdzu Tevi! Visvarenā Veļu Māte, es lūdzu Tevi! Dziedē sirgstošos un atbrīvo tos no kovid-19 sērgas važām. Sargā kovid-19 sērgā kritušo dvēselītes līdz nākamajai pārdzimšanai. Iznīcini kovid-19 sērgu tās paša saknē, visvarenā Veļu Māte. Dāvā manai tautai ilgu mūžu. Dāvā Latvijai Saules mūžu! Sargi mūs no priekšlaicīgas nāves. Lai Veļu Māte ir ar mums! Lai slavēta Veļu Māte mūžīgi mūžos!»
  Ar Veļu Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  #VeļuMāte #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #dosme #spēks #veselība #pagāni #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #krīze #Skolnieciņš

Pievienot komentāru