Huffington Post publicētajā pētījumā atklāts, ka cilvēki, kuru gulēšanas laiks atšķiras no ierastā, ir gudrāki. Tie, kas izveido paši savus rīcības modeļus, piemēram, saistībā ar gulēšanas laiku, izceļas ar labākām prāta spējām.
Savā ziņā tas ir loģiski – tie, kas pirmie veic kādas pārmaiņas, ir visradošākie un gudrākie. Pētnieki analizēja 1000 studentu gulēšanas paradumus un atklāja, ka tiem, kas ilgāk paliek nomodā un vēlāk iet gulēt, ir augstāki spriestspējas testu rezultāti. Šo studentu prāta spējas ir augtākas par vidējiem rādītājiem.
Taisnība, ka tā saucamie cīruļi ir produktīvāki, taču tie, kas ilgāk guļ, ir labāk piemēroti radošiem pienākumiem. Daudzi no tiem, kas mostas ļoti agri, labprāt apmeklē sporta zāli vai agrāk dodas uz darbu, turpretī tie, kas mostas vēlāk, efektīvāk izmanto vakara stundas.
Avots: higherperspectives.com
Tevi noteikti interesēs
- Es vairs nemazgāju mājokļa logus 10 reizes gadā: noslauku tos ar šo šķīdumu, lai stikls ilgāk paliktu tīrs un spīdīgsby Jeļena Kuzmenko
- Ko nekādā gadījumā nedrīkst darīt 19.aprīlī, Klusajā sestdienā, lai neveiksmes jūs nevajātu arī pēc Lieldienāmby Sandra Ločmele
- Māsa pameta darbu ārzemēs un atgriezās mājās ar negaidītām ziņām: nezinu ko mums tagad darītby Rinalds Bergmanis