Pēc šī raksta izlasīšanas, vairs nesēdēsi uz poda ilgāk par 10 minūtēm! Tas ir veselībai bīstami!

Izrādās, ka sēdēšana uz poda ilgāk par 10 minūtēm ir ļoti bīstama veselībai! Visi tie, kas līdzi uz tualeti ņem mobilos tālruņus vai presi “laika īsināšanai”, obligāti izlasiet!

Došanās uz tualeti ir visnotaļ intīms jautājums, taču, ja ģimenē ir kāds, kas tualetē pavada ilgāk par 10 minūtēm, mēģinot nokārtoties, tad saņemieties drosmi un pabrīdiniet viņus par kaitējumu, ko šāds ieradums nodara veselībai!

Uzreiz piebildīsim, ka problēma jau nav aizcietējumos, kas varētu kalpot par valīdu iemeslu, ilgstošai sēdēšanai tualetē, mēģinot nokārtoties, bet gan tas, ka cilvēkiem ir ieradums ņemt līdzi lasāmvielu vai viedtālruņus, kas nemanāmi 5 minūtes var pārvērst pat pusstundā!

Lasi vēl: Fitness tavam “draudziņam”, lai tas stāvētu stalts vienmēr!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kāpēc uz poda nedrīkst sēdēt ilgāk par 10 minūtēm!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close