Pie kādām veselības problēmām noved seksa un orgasma trūkums sievietēm?

Sievietes seksuālā tieksme jeb libido, kā arī orgasms, vīriešiem vēl joprojām ir diezgan liela mistērija (piebildīsim, ka pornogrāfija rada vēl maldinošāku priekšstatu). Mēs atklāsim, kāds ir sievietes orgasms un kā seksa un/vai orgasma neesamība vai neregularitāte var ietekmēt veselību!

No sākuma apskatīsim, kāds ir sievietes orgasms. Seksuāla uzbudinājuma laikā, sievietes dzimumorgāniem un iegurnim kopumā pieplūst daudz asiņu, Labi apasiņotos dzimumorgānos, nervaudi kļūst jūtīgāki pret seksuālu kairinājumu un rada patīkamas sajūtas. Kad šis kairinājums sasniedz augstāko punktu jeb orgasmu, iegurņa muskulatūra ritmiski kontrahējas aptuveni 3-15 sekundes, šajā laikā panākot asiņu atplūšanu. Sievietes norāda, ka piedzīvo dažāda veida orgasmus, piemēram, klitorālo, vaginālo, G-punkta un anālo orgasmu, taču orgasms vienam konkrētam punktam, piemēram, klitoram, vēl joprojām nav pierādīts. Tiek uzskatīts, ka sievietes visai bieži mēdz jaukt orgasmu ar atslābumu pēc sakāpināta seksuāla kairinājuma.

Nākamajā lapā lasi, kas gan fiziski, gan emocionāli var notikt ar sievieti, ja viņas iegurnis nepiedzīvo (vai piedzīvo ļoti neregulāri) papildu asiņu pieplūšanu un atplūšanu, kuru aprakstījām iepriekš.

Lasi vēl: 9 drošas pazīmes, kas liecina, ka tava sieviete ir seksuāli neapmierināta. Atklāsim, ko darīt lietas labā

Pāršķir lapu, ja vēlies lasīt tālāk!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close